Team BDS vs Excel typ i analiza 15.01.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczęliśmy Spring Split w LECu! Już na starcie mieliśmy wiele ciekawych starć, ale ogólnie jeszcze ciekawiej zadziało się przed samymi rozgrywkami, gdzie wielu zawodników zmieniło drużyny, a i pojawiła się nowa ekipa jak właśnie Team BDS.

Team BDS vs Excel typ i analiza 15.01.2022r. – sobota.

Aktualne kursy bukmacherów:

Zaczniemy oczywiście od Team BDS, które w piątek zadebiutowało w LEC i niestety przegrało z Fnatic, po naprawdę wyrównanym i solidnym spotkaniu. Oczywiście najciekawszym zakontraktowanym zawodnikiem jest Adam, a więc były gracz Fnatic choć my osobiście najbardziej obserwować będziemy Jakuba 'Cinkrofa’ Rokickiego, który wrócił do LEC, ale na pierwsze zwycięstwo jeszcze poczeka.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Team Excel większość zmian przeprowadziło jeszcze w trakcie Summer Splitu i jedyną nowością w drużynie jest dołączenie Finna, którego jestem wielkim antyfanem. Ogólnie skład na papierze nie imponuje, ale trzeba przyznać, że z G2 mimo porażki zagrali nieźle, lecz to ekipa Jankosa popełniała sporo błędów na których Excel żerowało.

Jak widzę na topie zestawienie Adam vs Finn i w jungli Cinkrof vs Markoon to automatycznie w roli faworytów stawiam team BDS. Według mnie Jakub w swoim szesnastym występie w europejskich rozgrywkach w końcu osiągnie upragnione zwycięstwo. Po prostu różnica na tych dwóch pozycjach jest zbyt duża by nie spróbować pograć tego typu i to jeszcze jako underdog. Według mnie 70/30 dla BDS.

SpotkanieTypKursBukmacher
Team BDS – Excel12.15STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Team BDS vs Excel typ i analiza 15.01.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj