Team BDS vs Excel typ i analiza 15.01.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczęliśmy Spring Split w LECu! Już na starcie mieliśmy wiele ciekawych starć, ale ogólnie jeszcze ciekawiej zadziało się przed samymi rozgrywkami, gdzie wielu zawodników zmieniło drużyny, a i pojawiła się nowa ekipa jak właśnie Team BDS.

Team BDS vs Excel typ i analiza 15.01.2022r. - sobota.
Team BDS vs Excel typ i analiza 15.01.2022r. – sobota.

Aktualne kursy bukmacherów:

Zaczniemy oczywiście od Team BDS, które w piątek zadebiutowało w LEC i niestety przegrało z Fnatic, po naprawdę wyrównanym i solidnym spotkaniu. Oczywiście najciekawszym zakontraktowanym zawodnikiem jest Adam, a więc były gracz Fnatic choć my osobiście najbardziej obserwować będziemy Jakuba 'Cinkrofa’ Rokickiego, który wrócił do LEC, ale na pierwsze zwycięstwo jeszcze poczeka.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Team Excel większość zmian przeprowadziło jeszcze w trakcie Summer Splitu i jedyną nowością w drużynie jest dołączenie Finna, którego jestem wielkim antyfanem. Ogólnie skład na papierze nie imponuje, ale trzeba przyznać, że z G2 mimo porażki zagrali nieźle, lecz to ekipa Jankosa popełniała sporo błędów na których Excel żerowało.

Jak widzę na topie zestawienie Adam vs Finn i w jungli Cinkrof vs Markoon to automatycznie w roli faworytów stawiam team BDS. Według mnie Jakub w swoim szesnastym występie w europejskich rozgrywkach w końcu osiągnie upragnione zwycięstwo. Po prostu różnica na tych dwóch pozycjach jest zbyt duża by nie spróbować pograć tego typu i to jeszcze jako underdog. Według mnie 70/30 dla BDS.

SpotkanieTypKursBukmacher
Team BDS – Excel12.15STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team BDS vs Excel typ i analiza 15.01.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj