Team BDS vs G2 Esports typ i analiza 17.07.2023r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W międzyczasie rozpoczęliśmy drugą fazę letniego splitu w europejskiej lidze LEC w grze League of Legends i już dziś jedna z ekip może zapewnić sobie udział w minimum ćwierćfinale i oczywiście będzie to wygrany z serii best of three w pojedynku Team BDS vs G2 Esports, a sam mecz powinien być naprawdę ekscytujący.

Team BDS vs G2 Esports typ i analiza 17.07.2023r. - poniedziałek.
Team BDS vs G2 Esports typ i analiza 17.07.2023r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania BDS vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

Team BDS w pierwszej serii Bo3 wygrali 2:1 przeciwko Team Heretics, ale same spotkanie do najłatwiejszych nie należało, bo przegrywali już 0:1 jednak w mapach numer 2 i 3 pokazali dużo lepszą grę makro po mapie i w dość spokojnym stylu nie pozwalali Heretics wracać do map i ostatecznie wygrana jak najbardziej im się należała.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei G2 Esports bez żadnych problemów pokonało KOI do zera przy okazji robiąc drafty jak prawdziwe G2, a więc z wieloma zaskakującymi postaciami jak Kalista na AD Carry czy też Rell w lesie pierwszy raz w historii rozgrywek LEC. Takie kompozycje tylko sprawiają, że draftowanie przeciwko tej formacji staje się niezwykle trudne.

Dziś zmierzą się dwie ekipy o kompletnie różnych stylach gry, bo BDS lubi powoli budować przewagę zagraniami na mapie, a G2 po prostu idzie i testuje swoich rywali od pierwszych minut i BDS mogłoby być niewygodnym rywalem, ale G2 jest po prostu w zbyt dużej formie i do tego ten draftowy luz jaki pokazują już od pierwszych gier w Bo3 sprawia, że gra się na nich szalenie ciężko i mecz ten powinien skończyć się 2:0 dla G2.

SpotkanieTypKursBukmacher
BDS vs G2 Esports0:21.80STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team BDS vs G2 Esports typ i analiza 17.07.2023r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj