Team BDS vs G2 Esports typ i analiza 24.06.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście jeśli chodzi o LECa to nie można pomijać G2 Esports, które po fantastycznym finiszu na wiosnę pokazuje, że nie wychodzą z formy i chcą w tym sezonie zdobyć dublet na krajowym podwórku, zaś BDS na pewno będzie chciało zdobyć doświadczenie, bo to jeden z najmniej doświadczonych zespołów w stawce.

Team BDS vs G2 Esports typ i analiza 24.06.2022r. - piątek.
Team BDS vs G2 Esports typ i analiza 24.06.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania BDS vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

Team BDS w bardzo słabym stylu rozpoczęło letni sezon i porażki na SK Gaming, Astralis oraz Team Vitality właściwie minimalizują do zera ich szanse na awans do Play offów, bo gdzie szukać punktów jak nie z takimi drużynami i mają naprawdę sporo do poprawy jeśli chodzi o grę makro, ale również samą grę drużynową.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

G2 Esports z kolei obecnie jest na drugim biegunie i widać, że latem będzie bardzo ciężko ich zatrzymać, a i już draftują tak jak mogą to robić tylko oni i pojawiła się kompozycja z Yone, Yasuo i Swainem w zespole. Widać, że synergia w zespole jest świetna i co najważniejsze dobrze się bawią przy tym.

Myślę, że i tu zobaczymy sporo zabawy choć nikt nie jest wstanie powiedzieć co szalonego wyciągnie G2 Esports. Kiedy wszystko wychodzi zawodnicy łapią luz, a i nie odczuwają żadnej presji co jest bardzo ważne. Z kolei BDS na pewno będzie dość mocno spięte przed tym spotkaniem choć Cinkrof pewnie będzie chciał rozładowywać emocje, ale zdają sobie sprawę, że nie grają tak jakby chcieli. Prawie na pewno cała mapa będzie pod dyktando aktualnych mistrzów LECa i na pewno będą grali ultra ofensywnie co oczywiście sprzyja wielu zabójstwom i myślę, że na 70% przynajmniej 5 z nich wpadnie na konto gracza ze środkowej alei – Capsa.

SpotkanieTypKursBukmacher
BDS vs G2Caps over 4.5 zabójstw2.00BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team BDS vs G2 Esports typ i analiza 24.06.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj