Team BDS vs G2 Esports typ i analiza 26.02.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już tylko cztery spotkania dzielą nas z końcowymi rozstrzygnięciami fazy zasadniczej rozgrywek LEC i teraz już nie ma żartów. Każda porażka może sprawić, że drużyna straci szanse na awans do Play Offów, a Team BDS już stoi pod ścianą, bo nawet 4-0 do końca może nie dać im awansu dalej.

Team BDS vs G2 Esports typ i analiza 26.02.2022r. - sobota.
Team BDS vs G2 Esports typ i analiza 26.02.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania BDS vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

Wczoraj Team BDS zakończyło długą, bo aż sześciu mapową serię porażek i choć początek meczu na Astralis wskazywał, że powinno być łatwo i przyjemnie to jednak wcale tak nie było, a samo BDS wcale nie zagrało wybitnie, po prostu zagrali z najgorszą drużyną w lidze i byli minimalnie od nich lepsi, co nie napawa optymizmem.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z drugiej strony wczoraj G2 Esports dokonało rzeczy niemożliwej, gdzie w 18 minucie atakowali rekord najszybszej mapy w fazie zasadniczej LEC z przewagą ponad 13k złota, by ostatecznie tę mapę… przegrać. Konsekwencje tej porażki są naprawdę duże, bo zamiast 9:5 i trzeciego miejsca razem z Misfits to ci drudzy uciekli na dwie mapy przewagi, a G2 do końca będzie drżało o top 4 w lidze.

Jednak trzeba przyznać, że do momentu kiedy nie zgłupieli i po prostu przeszarżowali grali świetną mapę i widać dużą poprawę po ostatnim 0-2 tygodniu. Jeśli dziś z tą samą konsekwencją rozpoczną spotkanie to już drugi raz tak wielkiego błędu nie popełnią i bez problemu przejadą się po naprawdę słabym (z wyjątkiem Cinkrofa) Team BDS. Dlatego handicap -7.5 zabójstw pokryją dziś na 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Team BDS vs G2 Esports2 (-7.5 zabójstw)2.00Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team BDS vs G2 Esports typ i analiza 26.02.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj