Team BDS vs Heretics typ i analiza 23.07.2023r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W niedzielę w europejskiej lidze LEC dojdzie do spotkań kwalifikacyjnych do najlepszej czwórki sezonu i niestety przegrani skupią się lub nie na kwalifikacjach do mistrzostw świata, a będzie zależne to zdobytych punktów w sezonie i m.in pod ścianą jest zespół Heretics, który jeśli przegra jutro to już na pewno zakończy obecny sezon.

Team BDS vs Heretics typ i analiza 23.07.2023r. - niedziela.
Team BDS vs Heretics typ i analiza 23.07.2023r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania BDS vs Heretics.

Aktualne kursy bukmacherów:

Team BDS w sobotę nie musiało walczyć i miała jeden dzień na spokojny trening więcej i na pewno sporo stresu zaoszczędzonego choć BDS jest w tej komfortowej sytuacji, że jeśli nawet dziś przegra to dostanie kolejną szansę na walkę o wyjazd na mistrzostwa choć oczywiście na pewno będą chcieli powalczyć o wygranie letniego splitu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Heretics dzisiaj uciekło z pod topora, bo przy ewentualnej porażce na KOI już myśleliby o ewentualnych wakacjach, ale udało się wygrać 2:0 i szczególna pochwała za pierwszą mapę, gdzie mieli już nawet 7k złota deficytu, ale potrafili wrócić i wygrać, a w drugiej już zagrali bardzo dobrą Ligę Legend nie dając większych szans rywalom.

Trochę jestem zdziwiony kursami na te wydarzenie, bo przecież obie formacje niedawno mierzyły się w formacie best of three i lepszą drużyną okazali się zawodnicy BDS wygrywając te spotkanie 2:1 i właściwie w żadnej z map nie było nawet blisko innych rozstrzygnięć, a teraz przecież presja po stronie Heretics będzie jeszcze dużo większa, i według mnie z ekipą, która ma tak dobrą grę na mapie po prostu sobie nie poradzą, a w ważniejszych walkach drużynowych będą się wachać i BDS to wykorzysta i przejdzie do półfinału.

SpotkanieTypKursBukmacher
Team BDS vs Herertics11.98STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team BDS vs Heretics typ i analiza 23.07.2023r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj