Team BDS vs MAD Lions typ i analiza 05.02.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Obie ekipy w mało optymistycznym stylu rozpoczęły czwarty tydzień rozgrywek, bo jedni i drudzy przegrali lecz z mocnymi drużynami G2 Esports oraz Fnatic, ale z ciut lepszej strony pokazali się zawodnicy MAD Lions, którym do zwycięstwa z Fnatic zabrakło dosłownie paru detali.

Team BDS vs MAD Lions typ i analiza 05.02.2022r. - sobota.
Team BDS vs MAD Lions typ i analiza 05.02.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania BDS vs MAD.

Aktualne kursy bukmacherów:

Bukmacherzy widzą faworytów w drużynie MAD i ciężko się z tym wyborem nie zgodzić. Podwójni obrońcy tytułu Spring i Summer splitu może i nie wyglądają aż tak dobrze jak w 2021, ale widać, że zmiany w organizacji wcale nie muszą wyjść im na wielki minus i jeśli Reeker i UNF0RGIVEN zgrają się z resztą mogą być naprawdę groźni.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Team BDS z kolei to taka drużyna, którą wszyscy lubią, ale będą mięli problem z przeskoczeniem pewnego poziomu choć chwała im za to, że praktycznie z regionalnego składu zrobili drużynę, która w LEC pokazuje się z dobrej strony i z tymi słabszymi radzą sobie bez większego problemu.

Duża w tym zasługa Cinkrofa, który pokazuje, że LEC to jego poziom e-sportowy, ale dziś zagra przeciw Elyoyi, a więc absolutnej topce leśników w tej lidze i ten atut w postaci polskiego leśnika będzie mocno zneutralizowany, a to od niego wychodzi wszelka proaktywność. W takim wypadku zepchnięci do defensywy BDS będą oddawać pola z każdą minutą i powinni te spotkanie przegrać różnicą minimum 9 zabójstw a 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
BDS vs MAD2 (-8.5 zabójstw)2.05Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team BDS vs MAD Lions typ i analiza 05.02.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj