Team BDS vs Misfits typ i analiza 01.07.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy trzeci tydzień rywalizacji w LEC, a więc europejskich rozgrywkach Ligi Legend i już przed startem tego tygodnia nie mamy w lidze ekip niezwyciężonych jak i tych, które jeszcze nie odniosły zwycięstwa i w tym spotkaniu jedna z ekip zgarnie na swoje konto drugi punkt, zaś druga pogodzi się z piątą porażką.

Team BDS vs Misfits typ i analiza 01.07.2022r. - piątek.
Team BDS vs Misfits typ i analiza 01.07.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania BDS vs Misfits.

Aktualne kursy bukmacherów:

Misfits w ostatnim spotkaniu przerwało złą passę czterech porażek z rzędu i przeciwko SK Gaming zagrali naprawdę czystą mapę, szczególnie w egzekucji i w końcu dolna alejka zagrała dobre spotkanie, bo w pierwszych czterech mapach to oni byli najsłabszym ogniwem całego Misfits.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Team BDS w tamtym tygodniu mierzyło się na G2 Esports i Fnatic, a w takich zestawieniach nikt nie dawał im większych szans na punkt, a oni nie dość, że pokonali G2 to jeszcze byli o krok od wygrania z Fnatic, gdzie o losach spotkania zadecydowały smite na nashorze, gdzie Fnatic miało więcej szczęścia.

Obie ekipy mają 1-4, więc nie mogą być zadowolone ze startu letniego sezonu, ale według mnie jest dość spora wizualna różnica w samej grze, bo Misfits prócz ostatniej mapy na SK wyglądało w innych spotkaniach fatalnie zaś BDS mogło w tym momencie mieć nawet 3:2 i być z trzema innymi ekipami na trzeciej pozycji w lidze. Według mnie poprzedni tydzień pokazał, że BDS weszło na naprawdę wysoki poziom i dostali dużo pewności siebie po pokonaniu mistrzów z wiosny dlatego też tutaj daję 70/30 w stronę BDS.

SpotkanieTypKursBukmacher
BDS vs Misfits12.28STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team BDS vs Misfits typ i analiza 01.07.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj