Team BDS vs Rogue typ i analiza 16.07.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Niesamowicie ciekawy sezon rozgrywany jest w naszym europejskim LECu, gdzie po pierwszych dwóch tygodniach wyglądało, że pewien układ sił nie będzie zaburzony, zaś wystarczyło rozegrać po trzy następne mapy, by wszystko wywróciło się do góry nogami, i np. takie Rogue z ostatniego miejsca w tabeli przesunęli się na pierwsze.

Team BDS vs Rogue typ i analiza 16.07.2022r. - sobota.
Team BDS vs Rogue typ i analiza 16.07.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania BDS vs Rogue.

Aktualne kursy bukmacherów:

Niestety w tych wszystkich zwrotach akcji nie widać światełka w tunelu dla najbardziej polskiej formacji jaką jest Team BDS, bo chłopacy wyglądają naprawdę słabo i wczoraj zostali wręcz rozjechani przez MAD Lions, gdzie ci drudzy otarli się o prawie perfect game co by było prawdziwą kompromitacją.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Rogue z kolei rozpoczęli sezon fatalnie, ale porażki na Fnatic czy G2 Esports to żadna ujma. Dodatkowo byli o krok od trzeciej porażki z rzędu tym razem na MAD Lions, choć tam odwrócili losy spotkania i od tego momentu praktycznie nie mieli problemów z rozjeżdżaniem kolejnych rywali i wczoraj na Vitality wyglądali naprawdę świetnie.

Do tego jak nie oni potrafią zagrać bardzo przyspieszonymi kompozycjami jak wczoraj z dolną alejką w postaci Kalisty i Tarica, gdzie wyszło to naprawdę kapitalnie i ta zmiana w organizacji może się naprawdę podobać. Myślę, że dziś BDS czeka kolejna sroga lekcja tym razem na najprawdopodobniej obecnie najlepszą drużynę w lidze i ta mapa nie powinna potrwać więcej niż 30 minut na 70% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
BDS – Rogueunder 30 minut2.07STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team BDS vs Rogue typ i analiza 16.07.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj