Team BDS vs SK Gaming typ i analiza 17.06.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zaczynamy letni split w LEC, a więc startuje to co nas interesuje najbardziej – europejska liga, z której aż trzy ekipy pojadą do ameryki północnej na kończący sezon turniej mistrzowski. Letni split wygrał zespół G2 Esports, choć wydawało się, że murowanymi faworytami do tego są zawodnicy Rogue, a w letnim zadziało się kilka ciekawych transferów.

Team BDS vs SK Gaming typ i analiza 17.06.2022r. - piątek.
Team BDS vs SK Gaming typ i analiza 17.06.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania BDS vs SK.

Aktualne kursy bukmacherów:

Team BDS na wiosnę zajęli odległe dziewiąte miejsce i ten słaby wynik sprawił, że nie uniknęli zmian w rosterze, ale dla nas te zmiany są bardzo pozytywne, bo Limita zastąpił Robert Erdote Nowak, zaś za Adama gra Tobiasz Agresivoo Ciba i ta dwójka Polaków w piątek zadebiutuje w LEC u boku innego z Polaków Jakuba Cinkrofa Rokickiego.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

SK Gaming podobnie jak Team BDS wiosny do udanych nie zaliczy, bo uplasowali się od nich o oczko wyżej na ósmej pozycji choć oni ostatecznie postanowili zaufać swojemu rosterowi i zachowali tę niemiecko-szwedzko-francuską kompozycję, w której największą gwiazdą jest oczywiście leśnik Gilius.

W poprzednim sezonie w starciach między tymi ekipami padł remis 1:1, gdzie pierwszą grę wygrało BDS zaś w drugiej części sezonu lepsze okazało się SK Gaming. SK dużo silniejsze względem poprzedniego sezonu nie będzie zaś BDS wydaje mi się, że już tak i tu szczególnie spoglądam na Agresivoo, którego debiutu w LECu wyczekiwali wszyscy, a sam Tobiasz na pewno jest gotowy by wkroczyć do europejskiej elity i dziś typuję 70/30 w stronę BDS.

SpotkanieTypKursBukmacher
BDS – SK12.01STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team BDS vs SK Gaming typ i analiza 17.06.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj