Team BDS vs SK Gaming typ i analiza 22.07.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy rundę rewanżową w LEC i choć to oznacza dopiero połowę sezonu to dla BDS każde spotkanie będzie prawie jak finał mistrzostw świata, bo po pierwszej części w drugiej potrzebują cudu by się załapać do Play offów w letnim splicie. SK Gaming była w podobnej sytuacji, ale ostatni tydzień bardzo poprawił ich sytuację.

Team BDS vs SK Gaming typ i analiza 22.07.2022r. - piątek.
Team BDS vs SK Gaming typ i analiza 22.07.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania BDS vs SK Gaming.

Aktualne kursy bukmacherów:

Nie była to udana połowa sezonu w wykonaniu najbardziej polskiego rosteru w LEC, bo składa się aż z trzech Polaków, co daje 60% składu. Jedna wygrana na G2 choć trzeba przyznać, że przynajmniej 3 gry mogły paść łupem Cinkrofa i spółki, ale w decydujących momentach zabrakło e-sportowego szczęścia.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Właśnie jedna z tych gier, gdzie w pewnym momencie było 50/50 była na SK i to ci drudzy wyszli górą, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że w ostatnim tygodniu zrobili 2:0 pokonując G2 Esports i Excel Esports, ale według mnie to bardziej obie ekipy ogrywały się przeciwko SK niż ci drudzy pokazali jakąś wielką zmianę w swoim stylu gry.

Według mnie BDS w drugiej fazie letniego splitu pokaże się dużo lepiej, ale to nie wystarczy do awansu do play offów. Mimo tego, żę mają 1-8 to w pięciu spotkaniach ich gra wyglądała bardzo dobrze i jeśli szczęście uśmiechnie się do nich i utrzyma się obecna meta, w której Cinkrof ma mnóstwo komfortowych do lasu to uważam, że udowodnią swój poziom i fakt, że nie odstają od innych ekip z dołu tabeli. Wydaje mi się, że jak dziś dobrze wydraftują to będzie nawet 65/35 w ich stronę i skuszę się na zwycięstwo BDS.

SpotkanieTypKursBukmacher
Team BDS vs SK Gaming12.35PzBuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team BDS vs SK Gaming typ i analiza 22.07.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj