Team ESCA Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 13.07.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już tylko pięć spotkań dzieli nas do zakończenia sezonu zasadniczego w Ultralidzei i również pięć kroków AGO Rogue by zaliczyć historyczny perfect split w lidze choć wynik 13-0 i tak już jest rekordem to na pewno zawodnicy chcieliby więcej. Dziś na ich drodze stanie zespół ESCI, a więc zadanie wydaje się być z tych łatwiejszych.

Team ESCA Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 13.07.2022r. - środa.
Team ESCA Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 13.07.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania ESCA vs AGO.

Aktualne kursy bukmacherów:

AGO wczoraj zaliczyło jeden z najważniejszych sprawdzianów w drodze po perfect split, bo na Zero Tenacity znajdywali się już w sytuacji beznadziejnej, ale tylko sobie znanym sposobem odwrócili losy rywalizacji i dołożyli trzynasty punkt, a więc są blisko zapewnienia sobie wygrania kolejnego splitu i być może historycznego wyniku.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Team ESCA Gaming wczoraj również dokonało historycznego wyczynu, lecz w negatywnym znaczeniu tego słowa, bo DV1 zaliczyło na nich perfect game, a więc Esca nie zdobyła żadnego neutralnego obiektu, żadnej wieży, ani również żadnego zabójstwa co w obecnej sytuacji w Lidze Legend jest naprawdę ciężkie do wykonania.

Więc w środowym starciu obie ekipy mają coś do udowodnienia. AGO, że ta gorsza gra była tylko przypadkiem zaś ESCA, że wczorajsze wydarzenie więcej się nie powtórzy i zagrają już dużo agresywniej. Myślę, że choć ESCA nie słynie z jakieś przesadnej agresji od początku to jednak pokażą, że potrafią i od początku zagrać naprawdę dobrze, a AGO jak to AGO zapewne rzuci się na rywali i ostatecznie na 80% zobaczymy tutaj przynajmniej 28 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
ESCA vs AGOover 27.5 zabójstw1.84STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team ESCA Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 13.07.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj