Team ESCA Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 21.06.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jeszcze w poprzednim splicie te spotkanie zostałoby okrzyknięte jako hitowe w naszej rodzimej Ultralidze, ale latem będzie to starcie Dawida z Goliatem tylko, że Dawidowi zabrali procę, bo na razie ESCA kompletnie zawodzi zaś AGO jak na nich przystało pokazuje kompletną dominację.

Team ESCA Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 21.06.2022r. - wtorek.
Team ESCA Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 21.06.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania ESCA vs AGO.

Aktualne kursy bukmacherów:

ESCA Gaming stała się zakładnikiem tego co miało być ich atutem, a więc Dawidsonka, który już nie raz pokazywał, że sam potrafi wygrywać mapy. Jednak meta obecnie jest bardzo szybka i mecze kończą się w okolicy 30-32 minuty, a więc dużo przed zakupieniem całego wyposażenia przez postacie, a to właśnie ten 'full build’ był największą bronią Dawidsonka.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

AGO z kolei jak to AGO kompletnie dominuje i już siódmy raz z rzędu rozpoczynają split od 6-0 i są jedyną niepokonaną ekipą w Ultralidze w letnim splicie. Widać, że Promisq od razu poczuł się tu jak ryba w wodzie, bo agresywny styl gry to dla tej organizacji żadna nowość i wszyscy zaadoptowali się do jego czasem szalonych rozwiązań.

Dzisiaj na pewno też narzucą swój styl gry i zmuszą ESCĘ by była bardziej aktywna na mapie jeśli chcą w jakikolwiek sposób im się postawić, a AGO na razie kręci naprawdę szalone statystyki mają średnią prawie 22 zabójstw na mecz i dzisiaj zapewne będę chcieli powtórzyć ten wynik. ESCA musi zmienić podejście do Ligi Legend i być bardziej agresywna, a spotkanie z dużo lepszą ekipą to na pewno dobry czas na zbieranie takiego doświadczenia i dziś na 80% zobaczymy przynajmniej 25 zabójstw w tym spotkaniu.

SpotkanieTypKursBukmacher
ESCA vs AGOOver 24.5 zabójstw1.84STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team ESCA Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 21.06.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj