Team Esca Gaming vs BDS Academy typ i analiza 23.04.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Na sobotę zaplanowano rozstrzygnięcie grupy C, a więc sprytnie w najlepszym czasie zostawiono najbardziej interesującą grupę i jedyną, gdzie realne szanse awansu mają cztery zespoły w tym nasz reprezentant Team Esca Gaming choć trzeba uczciwie przyznać, że jednak o awans będzie im bardzo ciężko.

Team Esca Gaming vs BDS Academy typ i analiza 23.04.2022r. - sobota.
Team Esca Gaming vs BDS Academy typ i analiza 23.04.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Esca vs BDS.

Aktualne kursy bukmacherów:

Chłopacy z Eski to oczywiście absolutni debiutanci w europejskich rozgrywkach i ten młody skład nawet jak nie awansuje dalej to spotkania z takimi potęgami jak m.in BDS na pewno dadzą im dużo doświadczenia. W zeszłym tygodniu choć udało im się ugrać mapę to jednak w tych stałych elementach gry widocznie odstawali od reszty ekip w grupie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

BDS z kolei po pokonaniu Eski zaliczyło dwie porażki z rzędu i trzeba to uznać za jedną z największych niespodzianek tamtego tygodnia. Oczywiście szczególnie bolesna była porażka na Bifrost, ale zarówno te spotkanie jak i mecz z Fnatic Tq były bardzo wyrównane, więc ekipy z LFL nie można skreślać do końca.

Eska nie gra źle, ale trochę bardziej muszą zaryzykować od pierwszej minuty i nie liczyć na ewentualne błędy w dalszych fazach gry i doskonałe walki drużynowe. Oczywiście większa agresja z początku musi się liczyć z konsekwencjami paru błędów indywidualnych. BDS też musi podkręcić tempo, a raczej szczególnie poprawić draftowanie, bo wydaje mi się, że to było największą bolączką ich w pierwszym tygodniu. Indywidualnie wyglądają na bardzo wysokim poziomie i jeśli tylko poprawią drobne elementy to ten mecz będzie jeszcze mniej wyrównany niż ich pierwszy przeciwko Esce i skończy się minimum dziesięcioma zabójstwami przewagi dla BDS.

SpotkanieTypKursBukmacher
Esca vs BDS2 (-9.5 zabójstw)1.84STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team Esca Gaming vs BDS Academy typ i analiza 23.04.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj