Team ESCA Gaming vs Devils.one typ i analiza 09.02.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy rundę rewanżową bardzo ciekawego siódmego sezonu Ultraligi i dziś spotkania raczej mniej wyrównane, ale za to oferta bukmacherska rozpieszcza nas, więc żal by było z tego nie skorzystać.

Team ESCA Gaming vs Devils.one typ i analiza 09.02.2022r. - środa.
Team ESCA Gaming vs Devils.one typ i analiza 09.02.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania ESCA vs DV1.

Aktualne kursy bukmacherów:

Jedną z tych mniej wyrównanych potyczek będzie właśnie spotkanie Eski z DV1, które wczoraj znów oddało pewne zwycięstwo i ten problem z zamykaniem gier nawet w dużej przewadze złota, ale trzeba przyznać, że ich gra na przestrzeni sezonu się poprawia, bo z początku w ogóle nie stawiali oporu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Eska z kolei wczoraj znaleźli pierwszego pogromcę – AGO Rogue i trzeba przyznać, że to było do przewidzenia, ale sama drużyna po strasznym falstarcie mapy potem podjęła rękawice i stworzyła naprawdę dobre widowisko przeciw faworyzowanym rywalom.

W pierwszej kolejce mapa trwała stosunkowo długo, bo aż 31:25 i oczywiście spotkanie wygrało Team ESCA Gaming, a głównym bohaterem był Harpoon na AP Kai’sie 11/1/10 i Lee Sang na Akali 6/2/6. Same spotkanie przebiegało raczej w spokojnym scenariuszu co aż dziwne w przypadku Eski. Dziś są jeszcze bardziej zgrani i nawet jak DV1 również poczyniło postępy to walkę mogą nawiązywać z słabszymi ekipami, a dziś znów przegrają i na tablicy zabójstw będą mieć o 11 ich mniej na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
ESCA vs DV11 (-10.5 zabójstw)1.80STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team ESCA Gaming vs Devils.one typ i analiza 09.02.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj