Team Esca Gaming vs Fnatic TQ typ i analiza 15.04.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Wczoraj zmagania rozpoczęły również dwie organizacje z Polski, ale startu na pewno nie uznają za udany bo zarówno AGO jak i Eska swoje spotkania przegrały. Ci drudzy trafili do grupy C, którą śmiało można nazwać grupą śmierci i dziś kolejne ciężkie starcie z mistrzami hiszpańskiego LVP SL.

Team Esca Gaming vs Fnatic TQ typ i analiza 15.04.2022r. - piątek.
Team Esca Gaming vs Fnatic TQ typ i analiza 15.04.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Esca vs Fnatic.

Aktualne kursy bukmacherów:

Polacy rozpoczęli od porażki na Team BDS Academy i na pewno tego spotkania nie można nazwać jednostronnym, ale również trzeba powiedzieć, że w tych stałych elementach gry to zespół z Francji był o niebo lepszy choć jeśli kilka ryzykownych zagrań Esce by wyszło to mogłoby dojść do sporej niespodzianki.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Fnatic z kolei zbiło ekipę z Play In – Bifrost i te spotkanie było dużo mniej wyrównane, a po Fnatic widać, że to jedna z nielicznych ekip, które będą mogły nawiązać walkę z drużynami z LFL w tym EU Masters. Nieprzypadkowo w cuglach wygrali ligę hiszpańską i już tu w pierwszym spotkaniu pokazali wielką klasę.

Chłopaki z Eski zdają sobie sprawę, że w standardowym League of Legends są słabsi od zarówno BDS jak i Fnatic, więc jak czegoś nie wymyślą to nie wyjdą z grupy EU Masters w swoim debiucie. Jednak mają ten dar szukania aktywnych zagrań już od pierwszej minuty i wciągania w swoją grę rywali. Taka gra to sporo zabójstw we wczesnym etapie gry i według mnie dziś na 75% będzie przynajmniej 30 zabójstw na tej mapie.

SpotkanieTypKursBukmacher
Esca vs FnaticOver 29.5 zabójstw1.84STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team Esca Gaming vs Fnatic TQ typ i analiza 15.04.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj