Team Esca Gaming vs Forsaken typ i analiza 15.03.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy Play Offy w Ultralidze i z doskonałych informacji mamy taką, że polski region dostał aż cztery sloty w EU Masters, a więc te spotkanie jak i kolejne będą spotkaniami o awans na turniej o europejskim zasięgu, więc emocji w obydwu na pewno nie zabraknie.

Team Esca Gaming vs Forsaken typ i analiza 15.03.2022r. - wtorek.
Team Esca Gaming vs Forsaken typ i analiza 15.03.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Team Esca Gaming vs Forsaken.

Aktualne kursy bukmacherów:

Wydawało się, że Esca bez problemu zapewni sobie top 2 sezonu zasadniczego, bo start mieli naprawdę świetny i zrobili nawet 8-1 w pierwszej rundzie, ale rewanże nie były już tak bardzo udane, a wręcz powiedziałbym słabe, bo zaledwie 4-5 i spadek na trzecie miejsce. Zresztą 4-5 w drugiej rundzie zrobiło też Forsaken.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Tylko oni w odróżnieniu od Eski nie zdecydowali się na zmianę w składzie, gdzie Lee Sanga zastąpił Mrozku i grają tym samym rosterem od początku sezonu, co za pewne może mieć jakiś wpływ na te Bo5 choć jednak największą niewiadomą jest forma xeonerra, który był zdecydowanie najsłabszym ogniwem w drugiej części sezonu w polskiej organizacji.

Patrząc po wczorajszych meczach treningowych Harpoona, Marlona i Hesszero jestem raczej spokojny o to, że ESKA dziś wygra, ale właśnie przez ich leśnika nie postawię na 3:0, bo w jednej z gierek może po prostu być zbyt mocno ograny. Zdecydowałem się tu tylko na jeden typ i jest nim over 28.5 zabójstw na pierwszej mapie. Obie ekipy grają bardzo ofensywnie i nie wystrzegają się błędów indywidualnych. W pierwszej mapie ręce mogą trochę się trząść i takie błędy będą na korzyść betu, który powinien wejść na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
ESKA vs Forsakenover 28.5 zabójstw 1 mapa1.80Forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team Esca Gaming vs Forsaken typ i analiza 15.03.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj