Team ESCA Gaming vs Forsaken typ i analiza 19.07.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W naszej rodzimej Ultralidze zapowiada się pasjonująca końcówka fazy zasadniczej szczególnie w dolnej części tabeli, gdzie jeszcze wszystkie zespoły mają realne szanse na awans do play offów, a jak wiadomo ewentualny brak takowego kończy sezon 2021/2022, więc stawka kolejnych spotkań jest naprawdę wysoka.

Team ESCA Gaming vs Forsaken typ i analiza 19.07.2022r. - wtorek.
Team ESCA Gaming vs Forsaken typ i analiza 19.07.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania ESCA vs Forsaken.

Aktualne kursy bukmacherów:

W zdecydowanie lepszej sytuacji w walce o awans jest Forsaken, które ma dwa punkty przewagi nad oponentem i ostatnio zaczynają grać coraz lepiej i w końcu ten skład z gwiazdą Mystiquesem zaczyna wybrzmiewać, a i nowa meta z Shyvaną, Swainem czy Tariciem będzie im bardzo leżała.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Choć sezon się kończy to ciężko mi wciąż ocenić poczynania ESKI. W jednym tygodniu zaczynają wyglądać naprawdę dobrze by zaraz kompletnie się rozsypywać i wciąż wydaje mi się, że są więźniami Dawidsonka i jego ograniczonego pola wyboru bohaterów, a lepsze drużyny po prostu wiedzą jak na około tego zagrać.

Obie ekipy preferują wolny styl gry, ale Forsaken zdaje sobie sprawę, że przeciwko ESCE taka taktyka jest dość zabójcza, bo ta drużyna upatruje swoich szans tylko w tych późnych fazach gry. Z kolei obecna meta pozwala zawodnikom Forsaken rozkręcać się dużo szybciej i wydaje mi się, że są tu murowanymi faworytami i na 80% wygrają te spotkanie przybliżając się do Play offów.

SpotkanieTypKursBukmacher
ESCA vs Forsaken21.54Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team ESCA Gaming vs Forsaken typ i analiza 19.07.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj