Team ESCA Gaming vs Gentelmens Gaming typ i analiza 22.02.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już tylko sześć map do końca fazy grupowej siódmego sezonu Ultraligi, a sama liga zaczyna nam się klarować szczególnie po ostatnim słabym występie ESKI, która po dwóch porażkach straciła sporo dystansu do AGO Rogue, które pewnie zmierza do wygrania po raz kolejny sezonu zasadniczego.

Team ESCA Gaming vs Gentelmens Gaming typ i analiza 22.02.2022r. - wtorek.
Team ESCA Gaming vs Gentelmens Gaming typ i analiza 22.02.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania ESCA vs GG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Było do przewidzenia, że prędzej czy później kryzys dosięgnie bardzo młody skład ESKI i stało się tak w tamtym tygodniu, gdzie przegrali z Forsaken i Goskillą, a więc teoretycznie sporo słabszymi drużynami przynajmniej do tej pory, lecz jeśli ten kubeł wody miał nastąpić to był to najlepszy moment na to.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Dżentelmeni stoją już pod ścianą, bo ich obecny wynik 3-9 jest daleki od osiągnięcia Play Offów, a mało tego sprawia, że są przed ostatni i istnieje szansa, że nawet końcówka 6-0 mogłaby im nie dać awansu dalej. Choć to i tak mrzonki, bo GG obecnie wygląda na najsłabszą ekipę w lidze i raczej się to nie zmieni.

Esca ma trochę szczęścia, bo jak się odbudować to właśnie w takim spotkaniu z ekipą, która ma problemy właściwie we wszystkim od draftu, po grę na liniach, grę makro i walki drużynowe. Zawodnicy Eski może i młodzi, ale to wszystko mają już opanowane na dużo wyższym poziomie i dziś zapewne w dość spokojnej mapie zrobią przewagę minimum 11 zabójstw na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Eska vs GG1 (-10.5 zabójstw)1.75STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team ESCA Gaming vs Gentelmens Gaming typ i analiza 22.02.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj