Team ESCA Gaming vs Gentelmen’s Gaming typ i analiza 27.07.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Niemożliwe stało się rzeczywistością i Gentelmen’s Gaming przerwało perfect split AGO Rogue, a dzięki temu ekstra punktowi ich sytuacja w walce o awans do Play offów wygląda naprawdę dobrze choć jeszcze trzeba postawić przysłowiową kropkę nad i bo jeszcze wszystko jest możliwe.

Team ESCA Gaming vs Gentelmen's Gaming typ i analiza 27.07.2022r. - środa.
Team ESCA Gaming vs Gentelmen’s Gaming typ i analiza 27.07.2022r. – środa.

Typ i analiza ESCA vs GG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obie ekipy we wtorek zrobiły po jednym punkcie i sprawa awansu w przypadku jednych i drugich wciąż jest otwarta, a mało tego w walce o dwa miejsca zaangażowane będzie aż pięć ekip. Trzeba przyznać, że ESCA we wtorek zagrała bardzo aktywnie od pierwszych minut i wykorzystała błędy Goskilli co raczej było rzadkie w tym sezonie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Gentelmen’s Gaming z kolei z kapitalną grą przeciwko AGO Rogue, gdzie prowadzili spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty choć w środkowej fazie na chwilkę stracili kontrolę, ale świetne walki drużynowe, w których wyglądali lepiej od mistrzów Ultraligi ze splitu wiosennego pozwoliły przedłużyć serię zwycięstw do pięciu z rzędu.

Przychodzi koniec sezonu i Gentelmen’s Gaming wchodzi na wysokie obroty i na wiosnę zabrakło jednego zwycięstwa, a w tym wygląda na to, że mogą zrobić historyczny awans do Play offów. Widać, że nie popełniają błędów indywidualnych i w walkach drużynowych świetnie dobierają swój focus w rywali. ESCA we wtorek również pokazała się z naprawdę dobrej strony i czeka nas kawał świetnego League of Legends, ale wydaje mi się, że dżentelmeni mają jednak dużo więcej atutów szczególnie we wczesnych fazach gry i dla mnie jest to 75/25 w ich stronę.

SpotkanieTypKursBukmacher
ESCA vs Gentelmen’s Gaming21.92Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team ESCA Gaming vs Gentelmen’s Gaming typ i analiza 27.07.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj