Team ESCA Gaming vs Illuminar Gaming typ i analiza 15.06.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Trzeci tydzień rywalizacji w Ultralidze skończy nam spotkanie Eski z IHG i na pewno cała rozpiska była układana tak by wybrać spotkanie hitowe na koniec, ale chyba mało kto spodziewał się, że IHG będzie po pięciu spotkaniach jednym z liderów tabeli, którzy dopiero ostatnio zaznali smaku porażki.

Team ESCA Gaming vs Illuminar Gaming typ i analiza 15.06.2022r. - środa.
Team ESCA Gaming vs Illuminar Gaming typ i analiza 15.06.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania ESCA vs IHG.

Aktualne kursy bukmacherów:

ESCA po całkowitej przebudowie dawała duże nadzieje na to, że będzie minimum drużyną na Play offy z możliwością sprawienia kilku niespodzianek, ale na chwilę obecną trzeba powiedzieć, że są odgrzewanym kotletem na którego wszyscy mają gotową receptę i ogrywają ich już w draftach.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Illuminar Gaming również kompletnie wymieniło roster, ale oni z kolei po prostu wykupili całe dawne Komil and Friends i w tamtej organizacji na wiosnę zrobili 9:9 zaś tu wystartowali od 4:1, ale ważniejszy jest styl w jakim to zrobili, bo grają naprawdę dobrze obecnie minimum jak top 3 ligi.

Patrząc obecnie na dwie te ekipy to widzę pod każdym względem od wyboru bohaterów, po taktykę na mapie i ostatecznie egzekucję tego wszystkiego na Summoners Rifcie. ESCA ma przed sobą wiele problemów, których naprawa potrwa zapewne przynajmniej kilka tygodni, a IHG gra świetnie już tu i teraz dlatego też daję aż 80% szans na wygraną Illuminar Gaming.

SpotkanieTypKursBukmacher
ESCA vs IHG21.56Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team ESCA Gaming vs Illuminar Gaming typ i analiza 15.06.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj