Team ESCA Gaming vs Iron Wolves typ i analiza 07.06.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy drugi tydzień Ultraligi, która już po pierwszym tygodniu pokazuje, że będzie naprawdę emocjonująca choć raczej o te pozycje druga i niżej, bo AGO zaczęło z naprawdę wysokiego C. Do tego w tym tygodniu gramy już na patchu 12.10, który może kompletnie wywrócić metę granych postaci.

Team ESCA Gaming vs Iron Wolves typ i analiza 07.06.2022r. - wtorek.
Team ESCA Gaming vs Iron Wolves typ i analiza 07.06.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania ESCA vs IW.

Aktualne kursy bukmacherów:

ESCA przed sezonem wymieniła praktycznie cały skład i do organizacji wrócił legendarny już na polskiej scenie Dawidsonek, ale również Ben3k, choć osobiście nie jestem fanem tych zmian to było do przewidzenia, że ESCA z wiosny nie zatrzyma tych pięciu utalentowanych zawodników i wracają do gry pod Dawida Trojanowskiego i długie rozgrywki.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W Iron Wolves z kolei dwie zmiany w lesie za Souliego pojawił się Krysia, zaś na supporcie Czypsego zastąpił Boly. Na razie nie przełożyło się to na nic dobrego, bo IW w pierwszym tygodniu ósmego sezonu Ultraligi przegrało dwa spotkania i to w naprawdę fatalnym stylu, gdzie mapy trwały po około 24 minuty.

Tydzień czasu to dużo, ale również i mało czasu by naprawić błędy. Oczywiście te drobniejsze jest łatwo wyeliminować, ale w Iron Wolves na starcie sezonu nie działało nic od draftów, po ich egzekucję, a raczej ich brak. W dodatku teraz następują zmiany w praktycznie wszystkich postaciach z Ligi Legend i w takim wypadku warto zaufać osobom, które kilka z nich mają opanowanych do perfekcji jak Dawidsonek. Wydaje mi się, że przy kłopotach IW typ 70/30 w stronę Eski jest jak najbardziej sensowny.

SpotkanieTypKursBukmacher
ESCA – IW12.20Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team ESCA Gaming vs Iron Wolves typ i analiza 07.06.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj