Typy bukmacherskie Typy na dziś Team ESCA Gaming vs Komil&Friends typ i analiza 29.06.2022r. – środa.

Team ESCA Gaming vs Komil&Friends typ i analiza 29.06.2022r. – środa.

0
259

Rozpoczynamy rundę rewanżową w Ultralidze i już z całą pewnością można stwierdzić, że od teraz każde spotkanie będzie ważyć podwójnie, a między piątym i ostatnim miejscem w lidze są zaledwie dwa punkty różnicy, więc szczególnie bezpośrednie pojedynki będą niezwykle ważne dla całej rywalizacji.

Team ESCA Gaming vs Komil&Friends typ i analiza 29.06.2022r. - środa.
Team ESCA Gaming vs Komil&Friends typ i analiza 29.06.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania ESCA vs KnF.

Aktualne kursy bukmacherów:

Team ESCA Gaming we wtorek przełamało serię siedmiu porażek z rzędu i w końcu pokazali, że również mogą wygrać draft i jednocześnie dając komfortowy wybór Dawidsonkowi i to właśnie z tym ESCA miała największe problemy, dlatego też cieszy nie tylko sam draft, ale również jego egzekucja.

Komil&Friends również nie ma za sobą zbyt udanej połowy splitu, bo wygrali zaledwie trzy z dziewięciu spotkań i właściwie podobnie jak ESCA mieli trochę problemów ze znalezieniem swojego stylu gry i co ciekawe dzisiaj wydraftowali bardzo podobną kompozycję do ESKI i również świetnie ją wyegzekwowali.

Czeka nas pojedynek bardzo wyrównanych ekip, które ostatnio grają w bardzo podobny sposób i szukają podobnych kompozycji, więc ciężko mi powiedzieć, że jedna bądź druga drużyna będzie miała tu znaczącą przewagę. Według mnie zadecydują detale i te mimo wszystko dają lekką przewagę dla ESKI, bo jeśli jedni i drudzy uciekną się do kompozycji, która wybrzmiewa dopiero w późniejszych fazach gry to postawię 70/30, że w środę ESCA będzie cieszyć się z kolejnego punktu w Ultralidze.

SpotkanieTypKursBukmacher
ESCA – KnF11.95STS

0 / 5. Ocen: 0