Team ESCA Gaming vs Zero Tenacity typ i analiza 23.03.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W Ultralidze przechodzimy do spotkania, które wyłoni nam która z ekip pojedzie na EU Masters jako ostatni czwarty seed z naszego regionu, a która zostanie w walce o wygranie całego splitu choć do końcowego triumfu będzie brakować wygranym jeszcze dwóch wygranych Bo5.

Team ESCA Gaming vs Zero Tenacity typ i analiza 23.03.2022r. - środa.
Team ESCA Gaming vs Zero Tenacity typ i analiza 23.03.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania ESCA vs ZT.

Aktualne kursy bukmacherów:

Na razie Play Offy Ultraligi idą jak po sznureczku. W pierwszej rundzie te wyżej rozstawione drużyny, a więc Eska i ZT odprawiły odpowiednio Forsaken i Komil&Friends, zaś wczoraj AGO bez problemów zapewniło sobie udział w wielkim finale ogrywając Iron Wolves. Idąc takim tokiem rozumowania to dziś powinna wygrać ESCA.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak według mnie wcale nie jest to takie pewne. Po pierwsze ESCA choć swoją pierwszą Best of five rozegrała naprawdę dobrze to jednak poziom jak sam stres będzie rósł. Po drugie we znaki może zacząć dawać się ta zmiana z Lee Sanga na Mrozka, gdzie widać, że ten drugi gra bardzo dużo asasynami, a to dość mocna broń obusieczna.

Szczególnie przeciwko Sebkowi, który bardzo dobrze odnalazł się na utility ap championach jak m.in Seraphine, czy inny Twisted Fate, które bardzo ciężko jest stłamsić na linii. Wtedy wszystko w rekach dolnej alejki, a więc Harpoona i Marlona, ale czy są wstanie wyciągnąć trzy mapy? W wysokiej formie może i tak, ale według mnie ZT zgarnie przynajmniej 2 mapy na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
ESCA vs ZT2 (+1.5 mapy)1.84STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team ESCA Gaming vs Zero Tenacity typ i analiza 23.03.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Miesiąc zakończymy fantastycznym spotkaniem, bo na takie zapowiada się wielki finał Ultraligi, w którym zmierzą się obrońcy tytułu Zero...

Typy na dzisiaj