Team Heretics vs Astralis typ i analiza 25.03.2023r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już w ten weekend wyłonimy najlepszą ósemkę sezonu wiosennego w LEC i stawka w tym sezonie jest szalenie spłaszczona i właściwie nic nie jest pewne, a o sam awans ekipy będą biły się na pewno do ostatniej kolejki szczególnie, że aż cztery zespołu zaczynają tydzień z wynikiem 2-4.

Team Heretics vs Astralis typ i analiza 25.03.2023r. - sobota.
Team Heretics vs Astralis typ i analiza 25.03.2023r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Heretics vs Astralis.

Aktualne kursy bukmacherów:

Heretics jest w tym peletonie pościgowym i na pewno ich gra jest na fali wznoszącej, bo sezon rozpoczęli przecież od 0-3, ale w drugim tygodniu wygrali z Excel Esports i wicemistrzami zimowego splitu MAD Lions. Ogólnie ekipa Jankosa poprawiła się w tych dalszych fazach gry i żeby wystartowali tak dwa tygodnie temu mogliby mieć nawet 4-2.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Astralis z kolei jest w ciut bardziej komfortowej pozycji, bo mają 3-3, ale dla mnie to bardzo dziwna ekipa, która w tym sezonie żeruje na błędach innych, ale trzeba przyznać, że akurat to mają wypracowane do perfekcji i wykorzystują różne szczególnie draftowe błędy innych ekip choć spotkania w ich wykonaniu nie porywają.

Jednak kiedy drużyna draftuje dobrze i przez pierwsze kilka minut nie robi kardynalnych błędów to samo Astralis ma spory problem z kreowaniem akcji. Team Heretics oczywiście nie jest ekipą bezbłędną, ale grają coraz lepiej i z tygodnia na tydzień bardzo poprawili szczególnie wczesny etap gry, a później mają bardzo doświadczonego Polaka, który trzyma zespół w ryzach. W Astralis z kolei mają Lidera, który jest znany z tego, że może zrobić 7/0, a następnego dnia odwrócić to na 0/7 w statystykach dlatego też w tym meczu typuję 65-35 w stronę Heretics.

SpotkanieTypKursBukmacher
Heretics vs Astralis12.15STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team Heretics vs Astralis typ i analiza 25.03.2023r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj