Team Heretics vs Giants Gaming typ i analiza 25.07.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W tym tygodniu kończymy fazy grupowe w wielu ligach regionalnych w Europie i tradycyjnie zaczynamy od hiszpańskiej ligi LVP, w której mamy jeszcze parę niewiadomych dotyczących składu Play offów, ale również te spotkanie może rozstrzygnąć nam kto zwycięży fazę grupową w letnim splicie w Hiszpanii.

Team Heretics vs Giants Gaming typ i analiza 25.07.2022r. - poniedziałek.
Team Heretics vs Giants Gaming typ i analiza 25.07.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Heretics vs Giants.

Aktualne kursy bukmacherów:

Heretics to zdecydowanie największe pozytywne zaskoczenie w tym sezonie. Skład, który na wiosnę zajął bardzo odległe ósme miejsce i zrobił tylko jedną, ale jak ważną zmianę, bo ściągnęli Marcina iBo Lebudę na górną aleję nie będzie niżej niż na drugim miejscu z wielkimi szansami na zagranie na EU Masters.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Giants Gaming z kolei było budowane z myślą o tym by zdominować całą LVP Superligę, ale na razie widać, że jeszcze nie są w najwyższej formie choć pozostanie w pierwszej dwójce da duży handicap na Play offy, a tam już doświadczenie z LEC/LCS takich zawodników jak Maxlore, Jiizuke i Advienne powinno procentować dużo mocniej.

Giants od stanu 4-4 wykręcili 7-1 i przesunęli się na drugie miejsce. Widać,. że na początku letniego splitu mieli spory problem z komunikacją, ale druga część sezonu już pokazuje ich potencjał kadrowy. W pierwszym spotkaniu między tymi ekipami Giants mieli prawię wygraną grę, którą strollowali w 25 minucie pod Baronem Nashorem, ale od tamtej pory nie mieli już aż takich błędów i według mnie rozpędzone Giants jest tu wielkim faworytem do wygrania całego splitu, a z Heretics dałbym 70/30 w ich stronę.

SpotkanieTypKursBukmacher
Heretics vs Giants21.90LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team Heretics vs Giants Gaming typ i analiza 25.07.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj