Team Heretics vs Team BDS Academy typ i analiza 25.09.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W niedziele zostanie rozegrany finał European Masters, w którym zmierzy się mistrz LVP Superliga – Team Heretics oraz wicemistrzowie LFL – Team BDS Academy i patrząc na przebieg turnieju i fakt, że ci pierwsi do finału stracili tylko jedną mapę zaś BDS przeszło do finału bez straty takowej można śmiało stwierdzić, że obie ekipy na ten finał zasłużyły.

Team Heretics vs Team BDS Academy typ i analiza 25.09.2022r. - niedziela.
Team Heretics vs Team BDS Academy typ i analiza 25.09.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Heretics vs BDS.

Aktualne kursy bukmacherów:

Team Heretics w półfinale wyrzucili z turnieju Team LDLC, a więc wielkich faworytów całej imprezy i choć przeczuwałem, że nie będzie to łatwa przeprawa dla Francuzów to jednak nie spodziewałem się, że to Heretics w miarę gładko przejdzie dalej, bo właściwie w każdej z trzech wygranych map kompletnie dominowali swoich oponentów.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Team BDS Academy jest w szalonej formie, bo zrobili 6-0 w grupie oraz dwukrotnie 3-0 w play offach i okazali się katami… innych drużyn z LFL, bo najpierw z turnieju wyrzucili Vitality.Bee, a potem GameWard i obie serie były naprawdę imponujące i na sześć map tylko w jednej mieli chwilowe problemy reszta to totalna dominacja.

Los chciał, że obie ekipy miały już przyjemność ze sobą grać na tym turnieju, bo zostali wylosowani do grupy C i na pewno Team Heretics nie ma dobrych wspomnień, bo dwukrotnie akademia BDS okazywała się dużo lepsza szczególnie na solo alejkach, a te były kluczem do dotarcia do finału. Po prostu BDS solo linie ma zdecydowanie najlepsze na turnieju, a Adam, który był za słaby na LEC w ligach regionalnych nie ma sobie równych i według mnie BDS na 75% znów wygra 3:0.

SpotkanieTypKursBukmacher
Heretics vs BDS0:33.50LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team Heretics vs Team BDS Academy typ i analiza 25.09.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj