Team LDLC vs Dusty typ i analiza 16.09.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Niestety słabo rozpocząłem fazę play off w Eu Masters i już nie pamiętam kiedy aż tak przestrzeliłem typ, ale GameWard, czyli reprezentant LFL pokazał, że do tej pory grali dosłownie na pół gwizdka, a prawdziwa rywalizacja zaczyna się teraz. W piątek do boju rusza kolejny reprezentant LFL i znów zmierzy się z NLC.

Team LDLC vs Dusty typ i analiza 16.09.2022r. - piątek.
Team LDLC vs Dusty typ i analiza 16.09.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania LDLC vs Dusty.

Aktualne kursy bukmacherów:

LDLC niemrawo weszli w turniej, bo po pierwszym tygodniu mieli dość sensacyjnie rezultat 2-1, ale w drugim pokazali już, że forma będzie rosła z każdą fazą turnieju i wykręcili 3-0 oraz wygrali dogrywkę na X7 i to oni zajęli pierwsze miejsce w grupie, a jak wiadomo ci dziś pożegnali się z turniejem po naprawdę fatalnym występie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Dusty z kolei wylądowało w grupie z GameWard i wyszło z niej z wynikiem 4-2, ale to głównie dlatego, że przed główną fazą Schalke 04 zwolniło swojego leśnika i kompletnie rozsypał się ich roster co dało praktycznie pewne wyjście dwóm ekipom, bo Macko również odstawało poziomem. Jednak w grach na GameWard byli tylko tłem dla rywali.

Jeśli Dusty nie radziło sobie z GW, które w grupie grało naprawdę średnio to wątpię w to by dali radę poradzić sobie przeciwko mistrzom LFL i finalistom ostatniej edycji EU Masters szczególnie, że Francuzi rozkręcali się z każdym dniem na tym turnieju. Patrząc na dzisiejszą przepaść pomiędzy LFL i NLC każdy inny wynik jak szybkie 3-0 byłoby wielką sensacją.

SpotkanieTypKursBukmacher
LDLC vs Dusty3:02.12STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team LDLC vs Dusty typ i analiza 16.09.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj