Team Vitality vs Astralis typ i analiza 02.07.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę jednym przynajmniej w mojej opinii z najnudniejszych spotkań, ale najciekawszych kursowo będzie pojedynek Vitality z Astralis i według mnie oddsmakerzy złapali się trochę w pułapkę dobrego startu tych drugich, które poniekąd ukryły ich wady jeśli chodzi o cały zespół.

Team Vitality vs Astralis typ i analiza 02.07.2022r. - sobota.
Team Vitality vs Astralis typ i analiza 02.07.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Vitality vs Astralis.

Aktualne kursy bukmacherów:

Astralis bardzo sensacyjnie rozpoczęło letni split od 3-1 i choć obecnie notują 3-3 to jednak poprzedni wiosenny sezon skończyli z wynikiem 3-15. To trochę zmyliło bukmacherów, bo sama organizacja po prostu wykorzystała słabości innych ekip, ale w starciu z tymi lepszymi zespołami wygląda beznadziejnie i w piątek na Fnatic nie podjęli żadnej walki.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Vitality jeszcze ciężko nazwać topową ekipą i wciąż mają dużo do poprawienia szczególnie pod względem drużynowym, lecz już piątkowe spotkanie z SK Gaming pokazało kunszt i poszczególni zawodnicy wyrobili przewagę prawie 9 tysięcy sztuk złota, gdy na tablicy widniał wynik 9:9 w zabójstwach.

To właśnie odróżnia tych najlepszych zawodników od tych średnich, bo nawet bez przewagi w zabójstwach grając szybszym tempem na mapie zdobywają dodatkowe sztuki złota, czy też poszczególne obiekty jak wieże, czy smoki. Astralis jeśli zagra tak jak z Fnatic to w 15 minucie nawet bez zabójstw będzie przegrywać 2-3 tysiące w złocie, a ta przewaga potem będzie tylko się powiększać i na 80% to Vitality zgarnie tą wygraną.

SpotkanieTypKursBukmacher
Team Vitality vs Astralis11.53LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team Vitality vs Astralis typ i analiza 02.07.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj