Team Vitality vs Fnatic typ i analiza 13.08.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę jednym z ciekawszych pojedynków będzie starcie dwóch ekip, które według wielu miało trząść LECem w roku 2022, ale na razie to szczególnie trzęsą się na widmo braku Play offów i szans na wyjazd na mistrzostwa świata, ale również Vitality wcale nie zdominowało ligi.

Team Vitality vs Fnatic typ i analiza 13.08.2022r. - sobota.
Team Vitality vs Fnatic typ i analiza 13.08.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Vitality vs Fnatic.

Aktualne kursy bukmacherów:

Team Vitality choć Play offy ma zapewnione to jednak ich ostatnie gry wskazują, że jak szybko się nie poprawią to skończą kolejną fazę rozgrywek podobnie szybko jak na wiosnę, czyli po dwóch seriach best of five, bo ostatnio wróciły demony jakie posiadali przez większość sezonu jakim jest naprawdę słaba komunikacja w drużynie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

We Fnatic w końcu widać determinację i wszyscy w składzie zdają sobie sprawę, że żarty się skończyły i na Astralis choć nie zagrali może najlepszej gry w sezonie to na pewno najbardziej kontrolowaną, gdzie było widać, że nie chcą popełniać jakiś głupich błędów i w końcu Hylissang zagrał naprawdę na wysokim poziomie.

Jestem trochę zaskoczony obecnymi kursami na te spotkanie i według mnie wystawiane zostały po prostu po obecnej sytuacji w tabeli, która i tak nie jest jakaś niezwykle komfortowa dla Vitality, bo po ewentualnej porażce zrównają się punktami z rywalem. Jeśli Fnatic zagra tak cierpliwie jak w piątek to Vitality po prostu w pewnym momencie popełni tak duży błąd, który przekuje się w dużą przewagę w złocie i ostatecznie w wygraną mapę przez Fnatic na których dam 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Vitality vs Fnatic22.01LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team Vitality vs Fnatic typ i analiza 13.08.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj