Team Vitality vs Fnatic typ i analiza 15.01.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W LECu rosną nam nowe wielkie derby i takimi niewątpliwie niedługo będą nazywane pojedynki Vitality na własnie Fnatic czy G2, bo to Ci pierwsi byli najgorętszą ekipą na rynku transferowym i stworzyli prawdziwy dream team, którego celem jest wygranie obu splitów w Europie w tym sezonie.

Team Vitality vs Fnatic typ i analiza 15.01.2022r. – sobota.

Aktualne kursy bukmacherów:

Przed obecnym splitem aż trzech nowych zawodników w Team Vitality. Zmiana na górnej alejce, gdzie Szygendę zastąpił Alphari, zmiana strzelającego za Crownshota Carzzy i co najważniejsze zmiana na środku za Lidera, który został subem wszedł Perkz, a więc legenda europejskiej sceny choć zawsze kojarzony z G2.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

W Fnatic też trochę zmian, ale bardziej burzliwych bo w złych stosunkach z organizacją rozstali się Bwipo i Adam, zaś ściągnięto do drużyny Wundera, Razorka i Humanoida. Oczywiście największym transferem jest wyciągnięcie kolejnego gracza G2 Wundera. Jednak również Humanoid i Razork to ograni i bardzo mocni zawodnicy.

Choć wczoraj Fnatic wygrało zaś Vitality sensacyjnie przegrało to uważam, że obie ekipy nie pokazały się z dobrej strony. Według mnie Vitality trochę lekceważąco podeszli do meczu i kompletnie nie rozgryźli draftu rywali, który już w tym momencie miał dużą przewagę. Fnatic zaś skorzystało z błędów BDS by wrócić do gr, ale według mnie wciąż mechanicznie lepszą drużyną będzie Vitality, więc dziś 65/35 w ich stronę.

SpotkanieTypKursBukmacher
Vitality – Fnatic12.25Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Team Vitality vs Fnatic typ i analiza 15.01.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj