Team Vitality vs G2 Esports typ i analiza 25.06.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście nie mogłem pominąć takiej okazji i nie napisać analizy do spotkania, w którym naprzeciwko siebie staną Perkz oraz Caps, a więc legendy środkowej alei, ale również legendy G2 Esports, którzy razem grali przez dwa lata 2018-2020 i wymieniali się pozycjami mid/adc.

Team Vitality vs G2 Esports typ i analiza 25.06.2022r. - sobota.
Team Vitality vs G2 Esports typ i analiza 25.06.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Vitality vs G2 Esports.

Aktualne kursy bukmacherów:

Team Vitality już na wiosnę było budowane jako dream team, które miało za cel zdominowanie LEC, ale skończyło się na bardzo solidnej przekopie od nikogo innego jak G2 w Play offach co skutkowało odsunięciem Selfmade ze składu i ściągnięcie Haru, a więc zawodnika który zdobywał mistrzostwo świata z Samsung Galaxy, który również grał w takich ekipach jak SKT Telecom T1 czy Gen.G.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

G2 Esports z kolei na wiosnę zrobili takie zmiany, że eksperci łapali się za głowy i prognozowali, że zjadą do poziomu średniaka, a oni wykręcili mistrzostwo wiosennego splitu i w lecie wcale nie chcą się zatrzymywać, a mało tego chyba będą chcieli pokazać kompletną dominacje w Europie choć nie zapominają o swoim stylu, w którym 'zabierają bogatym, a dają biednym’.

Oczywiście mam na myśli to, że bez problemu ogrywają Rogue czy Excel by za chwilę kompletnie strollować przeciwko BDS, ale taka porażka może wpłynąć na G2 Esports tylko motywująco i na Vitality zabawy już nie będzie szczególnie, że na pewno znów będą chcieli coś udowodnić Perkzowi, a samo Vitality wcale jeszcze nie wygląda zbyt dobrze dlatego też 80/20 w stronę G2 Esports.

SpotkanieTypKursBukmacher
Vitality vs G2 Esports21.51Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team Vitality vs G2 Esports typ i analiza 25.06.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj