Team Vitality vs KOI typ i analiza 27.03.2023r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Doczekaliśmy tego dnia, w którym wyłonimy najlepszą ósemkę w wiosennym splicie ligi LEC, w grze League of Legends i wciąż trzy drużyny walczą o ostatnie premiowane miejsce choć tu zajmę się innym meczem, w którym ekipy mogą polepszyć/pogorszyć swoją pozycję, ale w drugiej fazie na pewno wystąpią.

Team Vitality vs KOI typ i analiza 27.03.2023r. - poniedziałek.
Team Vitality vs KOI typ i analiza 27.03.2023r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Vitality vs KOI.

Aktualne kursy bukmacherów:

Vitality przerwało wczoraj złą passę trzech porażek z rzędu i pokonało Team Heretics, ale trzeba przyznać, że nie była to czysta rozgrywka, w której jednak dużą różnicę zrobiła dolna alejka, bo Upset z Kaiserem skończyli z łącznymi statystykami 11/1/24 i trzeba przyznać, że pojawienie się tego strzelca dało dużo drużynie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

KOI fazy grupowej wiosennego splitu na pewno nie zaliczą do udanych, bo grają bardzo mocno w kratkę i mają spore problemy draftowe, gdzie ostatnio nawet zaczęli uciekać się do swoich komfortowych wyborów, które niekoniecznie są w obecnej mecie gry, lecz i to przynosi im średni efekt.

Jednak zmieniony system rozgrywek pozwala tym drużynom bardziej doświadczonym trochę kombinować w pierwszej fazie rozgrywek, bo właściwie z formą trzeba trafić na drugą fazę grupową i tam już w seriach best of three bić się o awans i widać to szczególnie po KOI czy G2, że testują parę stylów gry i dlatego też często przegrywają spotkania już w samym drafcie, a dziś zmierzą się z bardzo mocną ekipą, która próbuje zbudować pewność siebie przed kolejnymi etapami sezonu i dam tu 65/35 w stronę Vitality.

SpotkanieTypKursBukmacher
Vitality vs KOI11.70STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team Vitality vs KOI typ i analiza 27.03.2023r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj