Team Vitality vs Rogue typ i analiza 14.08.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zdecydowanie jedno z najciekawszych spotkań na koniec super weeku w LECu będzie starcie Vitality vs Rogue i ci drudzy stają przed szansą przegrania prawie pewnego awansu choć w tym może pomóc im jeszcze Excel, a raczej ich ewentualna porażka w meczu na Astralis.

Team Vitality vs Rogue typ i analiza 14.08.2022r. - niedziela.
Vitality vs Rogue typ i analiza 14.08.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Vitality vs Rogue.

Aktualne kursy bukmacherów:

Choć w sobotę Vitality zagrało trochę lepiej to jednak mimo wszystko musieli uznać wyższość Fnatic i w ponad 52 minutowej grze w końcu pomarańczowi przełamali defensywę Vitality. Dobra gra tego zespołu nie przysłoniła problemu z wyborem strzelającego, bo przy wielu banach Carzzy ucieka do Senny, która w obecnym stanie League of Legends jest bardzo słaba, a to duży problem.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Rogue z kolei skompromitowało się na Team BDS, a więc ostatnią drużynę w LECu, która sensacyjnie dopisuje trzecie zwycięstwo w siedemnastu spotkaniach w tym splicie i wydaje mi się, że zespół Trymbiego w okolicach piętnastej minuty poczuł się tak pewnie, że zrobił dwa kardynalne błędy, które kompletnie odwróciły losy tego spotkania na korzyść BDS.

Oczywiście obie ekipy mają o co grać, bo ewentualne rozstawienie w Play offach będzie bardzo ważne, ale na pewno dużo większa presja jest po stronie Team Vitality (chyba, że przed tym meczem Excel przegra). Właśnie ta presja jest sporym problemem, bo widać, że drużyna dowodzona przez Perkza bardzo słabo sobie z nią radzi i według mnie tak doświadczona ekipa jak Rogue po aż tak zimnym prysznicu jutro zagra skoncentrowana od początku mapy do końca i na 80% szans ją wygra.

SpotkanieTypKursBukmacher
Vitality vs Rogue21.85Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team Vitality vs Rogue typ i analiza 14.08.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj