Team Vitality vs Team BDS typ i analiza 17.04.2023r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już tylko cztery drużyny zostały w grze o wygranie wiosennego splitu w europejskiej lidze LEC, w grze League of Legends, a zdecydowanie bliżej wielkiego finału jest dzisiejsza dwójka, z której wygrany właśnie do niego zawędruje, a przegrany dostanie jeszcze swoją drugą szansę w drabince przegranych.

Team Vitality vs Team BDS typ i analiza 17.04.2023r. - poniedziałek.
Team Vitality vs Team BDS typ i analiza 17.04.2023r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Vitality vs BDS.

Aktualne kursy bukmacherów:

Team Vitality w drugiej fazie grupowej pokazali naprawdę wielką formę i chyba pierwszy raz w historii wyglądali jak ekipa All Starów, a więc taka jaka miała być już od ponad roku i wygrali wszystkie cztery mapy zamykając gry w niecałe 29 minut, w które notowali średnio ponad 23 zabójstwa na mecz co jest naprawdę dobrym wynikiem.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak pod kątem statystyk niewiele gorzej wypadało Team BDS, które po wygraniu pierwszej fazy grupowej w drugiej również byli świetni i podobnie do dzisiejszych rywali zrobili 4-0 w żadnej z map nie tracąc nawet na chwilę kontroli i pokazując, że pierwsza faza wiosennego splitu nie była żadnym przypadkiem.

Patrząc na grę obu zespołów w drugiej fazie splitu zapowiada się prawdziwe starcie tytanów, które może przerodzić się w prawdziwą wymianę ciosów, a kluczem do sukcesu będzie dolna alejka, w której zarówno jedni i drudzy utrzymują niebotyczne KDA powyżej 10 i naprawdę ciężko znaleźć tu jakieś konkretne przewagi dla każdej z ekip i wydaje mi się, że ekipa grająca po niebieskiej stronie będzie mieć większy komfort, a BDS ma prawo wyboru strony dlatego też gram handicap +1.5 map na nich, a po cichu liczę na pełne pięć map pełnych walki.

SpotkanieTypKursBukmacher
Vitality vs BDS2 (+1.5 map)1.75STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team Vitality vs Team BDS typ i analiza 17.04.2023r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj