Team WE vs FunPlus Phoenix typ i analiza 11.08.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Nieuchronnie zbliżamy się do końca fazy grupowej w chińskim LPL i nawet trzy zespoły już rozegrały całą serię szesnastu spotkań to jednak są jeszcze takie jak Team WE, którym zostały jeszcze dwa pojedynki choć na pewno zawodnicy i organizacja chcieliby zakończyć już ten haniebny split.

Team WE vs FunPlus Phoenix typ i analiza 11.08.2022r. - czwartek.
Team WE vs FunPlus Phoenix typ i analiza 11.08.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania WE vs FPX.

Aktualne kursy bukmacherów:

Team WE rozgrywa naprawdę katastrofalny sezon, gdzie w czternastu pojedynkach nie wygrali choć raz, ale połowa z nich trwała pełne trzy mapy choć sam fakt, że żadnej z decydujących map nie udało im się wygrać też im chwały nie przynosi. Ciężko uwierzyć,że jeszcze parę sezonów temu drużyna ta grała i nawet wyszła z grupy na mistrzostwach świata.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Zostając w temacie mistrzostw świata to organizacja FunPlus Phoenix zna smak ich wygranej i choć od tamtej pory obniżyli loty i już nie są w topce drużyn z Chin to w tym splicie wciąż pozostają w walce o awans do Play offów jak i walkę o kolejny wyjazd na ten wielki turniej. Jednak by tak się stało w czwartek muszą wygrać 2:0 i jeszcze liczyć na korzystne wyniki innych spotkań.

Czy jest to wykonalne? Według mnie jak najbardziej, bo FPX po fatalnym początku sezonu, gdzie notowali nawet 0-5 wyszli na 6-9 i ci zawodnicy, którzy mieli stanowić o sile zespołu jak Clid, Lwx czy Summit zaczęli grać dużo lepiej i choć wciąż mają problemy z tymi lepszymi ekipami to jednak te słabsze ogrywali bez żadnego problemu i w czwartek na 80% wykręcą 2:0.

SpotkanieTypKursBukmacher
WE vs FPX0:21.60STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team WE vs FunPlus Phoenix typ i analiza 11.08.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj