Telekom Veszprem vs GOG typ i analiza 08.02.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście dzień po pucharze EHF swoje rozgrywki wznawia również Liga Mistrzów, w której również do końca fazy grupowej zostały cztery kolejki i zarówno w grupie A jak i w grupie B emocji nie zabraknie, a walka będzie się toczyć do końca zarówno o wygranie grupy jak i znalezienie się w szóstce, która zapewni awans dalej.

Telekom Veszprem vs GOG typ i analiza 08.02.2023r. - środa.
Telekom Veszprem vs GOG typ i analiza 08.02.2023r. – środa.

Typ i analiza spotkania Veszprem vs GOG.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.22 – 14.00 – 5.80 (Fortuna),
  • 1.22 – 12.50 – 5.75 (STS),
  • 1.21 – 14.00 – 5.80 (Betclic).

Na pewno o wygranie grupy A pokusić się może Telekom Veszprem, który na chwilę obecną ma tyle samo punktów co PSG i razem dzielą fotel lidera, a Madziarzy mogą pluć sobie w brodę, bo po porażce w Zagrzebiu i remisie w Bukareszcie stracili trzy cenne punkty, ale teraz będą na pewno bardzo mocni, bo wielu zawodników z klubu albo w ogóle nie pojechało na mistrzostwa, albo grało tam krótko, ewentualnie jak Lauge złapało świetną formę.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Sensacyjni mistrzowie Danii GOG może nie radzi sobie tak dobrze w grupie jak ich rywale, ale mając u siebie spotkania z Płockiem i Zagrzebiem wygląda na to, że nie będą mieli problemu z awansem do 1/8 finału, a jeszcze lepiej, że gwiazda mistrzostw świata Pytlick, będzie miał do tego czasu trochę więcej czasu na odpoczynek.

Duńczycy są szczególnie niebezpieczni na własnym terenie o czym mogło się przekonać Telekom Veszprem, bo mistrzowie Danii przegrali u siebie zaledwie jednym trafieniem, a na minutę do końca nawet przegrywali te spotkanie. Jednak teraz role się odwracają, a w Veszprem gra się szalenie ciężko i tylko Magdeburg urwał tam punkt i wątpię by GOG mogło aż tak mocno się postawić. Jednak ja tu skupię się na bramkach. W pierwszym meczu było oddanych tylko 100 rzutów i bardzo słabo spisali się bramkarze, a padło 61 bramek. Po mistrzostwach puchar EHF pokazał, że nikt nie narzuca jakiegoś szalonego tempa i wątpię byśmy zobaczyli tu więcej niż 64 trafienia.

SpotkanieTypKursBukmacher
Veszprem vs GOGUnder 64.52.01Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Telekom Veszprem vs GOG typ i analiza 08.02.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj