Ostatnie środowe spotkanie podczas turnieju w Bastad będzie to pojedynek pomiędzy Dzumhurem i Carballesem Baena. Na papierze lepiej wygląda ten drugi, ale Damir sprawił w pierwszej rundzie sporą niespodziankę i jeżeli zagra na takim poziomie podczas dzisiejszego pojedynku powinien ugrać na pewno jednego seta.

Dzumhur – Carballes Baena. Darmowy typ i analiza

Dzumhur – Carballes Baena. Darmowy typ i analiza

Patrząc na bilans spotkań bezpośrednich to zdecydowanie przemawia on za Carballeem Beana, który to wygrała dwadzieścia dwa spotkania i dziesięć razy ponosił porażkę. Natomiast Damir zanotował solidarnie po sześć wygranych i przegranych.

Damir owszem w tym sezonie nie prezentuje się na takim poziomie na pewno co jego stać. Notował bardzo często porażki, a to o razu przełożyło się na jego spadek w rankingu. Obecnie zajmuje dziewięćdziesiąte piąte miejsce, zaś jego rywal sklasyfikowany na na siedemdziesiątej siódmej pozycji.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

sts kod promocyjny "BETONLINE". Bonus bez depozytu 2019
sts kod promocyjny „BETONLINE”. Bonus bez depozytu 2019

Nie da się ukryć, że gra na mączce bardziej pasuje Hiszpanowi, który notuje niezłe wyniki na tej nawierzchni w tym sezonie i nie ma się czemu dziwić, czemu bukmacherzy stawiają jego w roli faworyta. Jednak nie da się ukryć, że Dzumhur zaskoczył i to niezwykle pozytywnie podczas pierwszej rundy. Mierzył się z Ruudem, gdzie to był skazany na porażkę. Jednak tak się nie stało, ponieważ wygrał bez najmniejszych problemów 2-0 (6-4;6-2). Jeżeli idzie o grę z returnu to również stała ona na wysokim poziomie, bo zakończył pojedynek na poziomie 49%.

„Dzumhur na pewno zaskoczył wiele osób swoim występem. Nie da się ukryć, że mało kto wierzył, że uda mu się wygrać pojedynek z Ruudem. Po ten wygranej na pewno zyskał jeszcze większą pewność siebie” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Hiszpan natomiast mierzył się z Munar’em, gdzie to mimo wygranej można powiedzieć śmiało, że nie zaprezentował się zbyt porywająco. Wygrał pierwszego seta, by w drugiej partii przegrać i to bardzo wyraźnie. Natomiast w decymując trzecim secie wygrał go 6-3. Można powiedzieć, że nie przekonywał swoją gra popełniał proste błędy, a konfrontację zakończył na 40% returnie.

Dzumhur, jeżeli zagra na takim poziomie co w pierwszym swoim spotkaniu to na pewno stać jego na wygranie przynajmniej jednego seta, a może nawet i sprawienie niespodzianki i wygranie całego pojedynku.

Spotkanie Dzumhur – Carballes Baena można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Dzumhur – Carballes BaenaDzumhur +1.5 seta1.55LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów