O awans do trzeciej rundy turnieju w Montrealu powalczą Shapovalov z Thiemem. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem jest ten drugi, który nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Shapovalov – Thiem: Typ i analiza

Shapovalov – Thiem: Typ i analiza

Shapovalov obecnie zajmuje trzydzieste drugie miejsce w rankingu ATP, zaś Thiem sklasyfikowany jest na czwartek pozycji.

Nie da się ukryć, że Thiem jest o klasę przynajmniej lepszy, który przecież jest zawodnikiem światowego Topu. Them w ostatnich tygodniach można powiedzieć, że nie grał zbyt wiele. Z pewnością chce zanotować lepszy wynik podczas US OPEN nie miało to miejsce w Wimbledonie, gdzie to przegrał już w pierwszej rundzie.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

„Thiem nie da się ukryć, ze jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego rywala. Jeżeli zagra na swoim poziomie nie powinien mieć większych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu typersi.net

W kolejnych turniejach było już lepiej. W minionym tygodniu występował na kortach w Kitzhuhel, gdzie to wygrał cały turniej. Nie tracąc przy tym nawet jednego seta. Okazywał się lepszy tam od takich zawodników, jak m.in. Ramosa- Vinolasa, Snego, czy Anjudara.

Shapovalov można powiedzieć, że na przestrzeni ostatnich tygodni nic wybitego nie pokazywał. Grając na trawie miał spore problemy z wygraniem swoich pojedynków, gdzie to kolejno przegrywał w pierwszych rundach.

Darmowy Cashback do 500 PLN u bukmachera BetClic. Kod promocyjny BETONLINE

Przełamał się wreszcie w Montrealu, gdzie to wygrał mecz z Herbertem, ale jakoś ten wynik nie jest przekonujący, ponieważ ten zawodnik na hardzie miał spore problemy z wygraną.

Reasumując, Thiem jest niewątpliwie lepszym zawodnikiem od swojego rywala. Jeżeli zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z wygrana.

Spotkania Shapovalov – Thiem można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Shapovalov – Thiem11.42BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów