THW Kiel vs Industria Kielce typ i analiza 09.02.2023r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście do rywalizacji wracają równiez mistrzowie Polski i od razu udają się do Niemczech, by zmierzyć się z wicemistrzami Bundesligi, a stawką dla Industrii może być praktycznie zapewnienie sobie udziału w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, więc jest na pewno o co walczyć, ale i THW ma swoje cele.

THW Kiel vs Industria Kielce typ i analiza 09.02.2023r. - czwartek.
THW Kiel vs Industria Kielce typ i analiza 09.02.2023r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania THW Kiel vs Kielce.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.48 – 10.00 – 3.50 (Fortuna),
  • 1.47 – 10.00 – 3.45 (STS),
  • 1.47 – 10.00 – 3.45 (Betclic).

THW Kiel ma jeszcze realne szanse na zajęcie trzeciego miejsca w grupie B, ale musieliby w ostatnich czterech kolejkach zdobyć o trzy oczka więcej od Nantes matematycznie mogliby wyprzedzić również Kielce, ale tu do tego trzeba praktycznie cudu, a po wznowieniu rozgrywek na razie po dogrywce odpali z pucharu Niemiec przegrywając z Magdeburgiem.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jeszcze ciekawiej jest w Kielcach i to nie przez wyniki sportowe, a kłopoty finansowe, bo w budżecie na ten sezon wciąż brakuje około 6 milionów złotych i zawodnicy już dostali zielone światło do negocjowania kontraktów w nowych klubach, a pierwszym, który opuści zespół mistrza Polski wydaje się być Remili, który nie pojechał do Niemiec i jest o krok od podpisania kontraktu z Veszprem.

Na pewno brak Francuza w składzie jest sporym osłabieniem, bo na prawej połówce zostaje tylko Alex Dujszebajew, ale z drugiej strony Remiliego nie było już w kilku spotkaniach Ligi Mistrzów, a i w Kielcach nie zaadaptował się jeszcze do rozwiązań taktycznych Talanta i raczej słabe występy przeplatał jednym lepszym. Wracając do spotkania to Kielce od wielu lat mają patent na Kiel bez względu, w której hali w ostatnich 9 spotkaniach notują 7-2-0, a w pierwszym spotkaniu padł wynik 40:37, po naprawdę fantastycznym spotkaniu. Liczę, że w drugiej odsłonie tego starcia również wyjdą jak dwójka bokserów wagi piórkowej, którzy wychodzą i zadają sobie setki ciosów i wydaje mi się, że aż takie faworyzowanie THW przy braku tylko Remiliego jest dość mocno przegięte i Kielce nie przegrają tego spotkania więcej niż dwoma bramkami, a według mnie znów urwą tu punkty.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kiel vs Kielce2 (+2.5)1.90Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

THW Kiel vs Industria Kielce typ i analiza 09.02.2023r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj