THW Kiel vs Rhein-Neckar Lowen typ i analiza 23.10.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dawno nie zaglądaliśmy do Bundesligi, a w niedzielę dojdzie do prawdziwego starcia na szczycie tabeli, gdzie obecnie trzecie THW Kiel podejmie liderów z Lowen, a historia starć między tymi ekipami jest naprawdę długa i dobrze, że przyjezdni wrócili do wysokiej formy bo Bundesliga bez nich nie jest taka sama.

THW Kiel vs Rhein-Neckar Lowen typ i analiza 23.10.2022r. - niedziela.
THW Kiel vs Rhein-Neckar Lowen typ i analiza 23.10.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Kiel vs Lowen.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.35 – 11.00 – 4.40 (Fortuna),
  • 1.37 – 10.00 – 4.15 (STS),
  • 1.35 – 11.00 – 4.40 (Betclic).

THW Kiel w ostatniej kolejce dostali srogą lekcję w Berlinie, gdzie miejscowe Lisy zbili ich 34:26 i Zebry mają coraz więcej problemów szczególnie w rozegraniu, gdzie wciąż kontuzjowany jest Sagosen, a Duvnjak jest w bardzo słabej formie. Trzeci na środku Zarabec próbuje, ale jednak brakuje mu odpowiednich umiejętności.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Zespół Rhein-Neckar Lowen po fatalnym poprzednim sezonie, który zakończyli na odległej dziesiątej pozycji w tym wygląda na drużynę, która aspiruje nawet do walki o mistrzostwo Niemiec i na razie bez straty punktów w siedmiu spotkaniach,, ale co ważniejsze mają sporą siłę rażenia z drugiej linii za sprawą Jaganjaca, Kirkelokke czy Knorra, ale również bardzo dobrych skrzydłowych jak Gensheimer, czy Groetzki oraz kołowych Kohlbachera i Gisalsona.

Najważniejsze, że w zespole przyjezdnych nie ma większych problemów z kontuzjami, z którymi zmagali się przez cały ostatni sezon, zaś w THW Kiel właśnie teraz mają te problemy. Choć THW wydaje się być lepszym zespołem od Lowen to jednak kursy zaproponowane przez oddsmakerów są bardzo mocno zaniżone i wydaje mi się, że będzie to dużo równiejsze spotkanie niż sądzą, którego Lowen nie przegra wyżej niż trzema bramkami na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kiel vs Lowen2 (+3.5)1.80Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

THW Kiel vs Rhein-Neckar Lowen typ i analiza 23.10.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj