THW Kiel vs Telekom Veszprem typ i analiza 19.06.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kończymy sezon 2021/2022 w klubowej piłce ręcznej i w niedzielę zobaczymy spotkanie o trzecie miejsce jak i finał Ligi Mistrzów. W pierwszym starciu o podium zmierzy się Kiel z Veszprem, którzy oczywiście swoje półfinały przegrały, ale wszystkie cztery zespoły dały popis piłki ręcznej i stworzyły fantastyczne widowisko.

THW Kiel vs Telekom Veszprem typ i analiza 19.06.2022r. - niedziela.
THW Kiel vs Telekom Veszprem typ i analiza 19.06.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Kiel vs Veszprem.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.22 – 8.00 – 2.05 (Fortuna),
  • 2.25 – 8.50 – 2.05 (STS),
  • 2.23 – 8.40 – 1.99 (Betclic).

THW Kiel starczyło sił na 35 minut walki z Barceloną i po tym czasie Katalończycy uciekli na kilka bramek przewagi i nie oddali jej do końca spotkania. Zdecydowanie zabrakło skuteczności z rzutów karnych 1/3 oraz w bramce, gdzie Landin odbił zaledwie sześć piłek i skończył z fatalną skutecznością poniżej 18%.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Telekom Veszprem z kolei razem z zespołem z Kielc stworzył fantastyczny spektakl, w którym o awansie do finału decydowały detale i słabszy okres Madziarów między 30stą, a 40stą minutą. Trzeba jednak przyznać, że w tym półfinale szczęście było po stronie Polaków, którzy w drugiej połowie trzykrotnie zbierali piłkę po obronach Corralesa, co zamienili na dwie bramki.

Wizualnie na pewno zespół z Węgier zaprezentował się lepiej, ale po prostu widać, że są w lepszej formie od Niemców. Mają kapitalne szybkie wznowienia, które były ciężkie do zastopowania oraz świetnego bramkarza, który szczególnie w pierwszej połowie mocno trzymał wynik. W THW zaś widać brak Pekelera i choć Wiencek dwoił się i troił to jednak nie wystarczyło na mistrzów Hiszpanii. Do tego mają mniej czasu na regenerację, a już w pierwszym meczu było widać, że są słabsi od oponentów i jutro zapewne też spuchną w okolicach 45 minuty, a Veszprem to wykorzysta i na 75% wygra te spotkanie oraz zajmie trzecie miejsce w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kiel – Veszprem22.05Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

THW Kiel vs Telekom Veszprem typ i analiza 19.06.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Heretics vs Excel Esports typ i analiza 18.03.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy drugi weekend z europejskimi rozgrywkami LEC w grze League of Legends i w pierwszym tygodniu dostaliśmy...

Typy na dzisiaj