Top Esports vs Anyone’s Legend typ i analiza 13.08.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już tylko dwa dni zostały do zakończenia fazy grupowej w chińskim LPLu i wciąż nie jesteśmy w stanie powiedzieć, kto wygra tę część rywalizacji choć już jutro może wszystko się wyjaśnić wystarczy, że Top Esports wygra, ale zagrają z Anyone’s Legend, które walczy o utrzymanie się na miejscu premiowanym Play offami, a więc emocji nie zabraknie.

Top Esports vs Anyone's Legend typ i analiza 13.08.2022r. - sobota.
Top Esports vs Anyone’s Legend typ i analiza 13.08.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania TES vs AL.

Aktualne kursy bukmacherów:

Top Esports ostatnio przerwało serię trzynastu wygranych spotkań z rzędu i znaleźli pogromce w postaci Victory Five i trzeba przyznać, że w końcu TES zagrało dwie słabsze mapy z rzędu, a szczególnie górna alejka i las, bo Knight utrzymuje swoją obłędną formę i widać determinację by wrócić na Mistrzostwa świata i powalczyć o całą pulę.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei Anyone’s Legend notuje serię pięciu porażek z rzędu i trzeba powiedzieć, że końcówka terminarza z RNG, JD, EDG i TES jest mocno niefortunna, ale kiedyś te spotkania musieli rozegrać i ta pierwsza część sezonu w ich wykonaniu była nadspodziewanie udana, gdzie nawet udało się ograć Weibo Gaming, ale ostatnio jest równia pochyła.

AL w ostatnich czterech spotkaniach przegrywali 0-2 i tylko raz udało im się pograć dłużej niż 60 minut na tych dwóch mapach, a 7z8 tych map kończyły się po prostu stompami ze strony rywali. Widać, że kompletnie nie radzą sobie na tę topkę ligi i wcale się nie dziwię, bo AL skład ma bardzo średni i jutro sam Knight będzie robił taką różnicę, że nie wyobrażam sobie innego wyniku niż 2:0 dla TES.

SpotkanieTypKursBukmacher
Top Esports vs Anyone’s Legend2:01.54Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Top Esports vs Anyone’s Legend typ i analiza 13.08.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj