Top Esports vs EDward Gaming typ i analiza 22.08.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W Chinach cały letni split prowadzony jest w szalonym tempie i w następnym tygodniu rozpoczynamy już półfinały rozgrywek, a w pierwszym z nich zmierzą się drużyny Top Esports i EDward Gaming i wydaje się, że mistrz letnich rozgrywek będzie pochodzić z tej pary choć same spotkanie ma dodatkowy smaczek, bo ewentualna wygrana Top Esports zapewni im awans do Mistrzostw świata.

Top Esports vs EDward Gaming typ i analiza 22.08.2022r. - poniedziałek.
Top Esports vs EDward Gaming typ i analiza 22.08.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania TES vs EDG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Top Esports dopiero rozpoczyna swoje zmagania w Play offach, bo w LPL zakończenie fazy grupowej w pierwszej dwójce premiuje zespół aż do półfinału co daje naprawdę duży handicap, ale również TES samą grą bardzo zasłużyli na tą niewątpliwą nagrodę. Jednak na start dostali niesamowicie ciężkiego rywala.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Wiadomo, że EDward Gaming to obrońcy tytułu mistrzowskiego wywalczonego rok temu i choć powątpiewałem w ich obecną formę to jednak w spotkaniach najpierw przeciwko FunPlus Phoenix, a potem Royal Never Give Up pokazali, że bardzo się myliłem, a obie serie wygrywali 3-1 i były to bardzo przekonujące zawody w ich wykonaniu.

Choć obydwa półfinały zapowiadają się pasjonująco to jednak od tego starcia oczekuje Ligi Legend na najwyższym poziomie, a obecna meta w grze zwiastuje, że samo spotkanie będzie niezwykle ofensywne i gwiazda tego splitu Knight będzie miał masę wyborów w których będzie mógł pokazać pełnię swoich umiejętności indywidualnych. Wydaje mi się, że obecny stan gry jest wręcz wymarzony dla zespołu Top Esports i na 75% szans to oni zagrają w finale letniego splitu LPL.

SpotkanieTypKursBukmacher
TES vs EDG11.80Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Top Esports vs EDward Gaming typ i analiza 22.08.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj