Top Esports vs EDward Gaming typ i analiza 28.08.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W niedzielę również poznamy parę finałową w chińskim LPL i do czekających w wielkim finale JD Gaming dołączy ktoś z dwójki Top Esports lub EDward Gaming, a obie ekipy już w tych Play offach już się spotkały i we wcześniejszym spotkaniu górą był zespół Top Esports, który po fantastycznej serii wygrał 3-2.

Top Esports vs EDward Gaming typ i analiza 28.08.2022r. - niedziela.
Top Esports vs EDward Gaming typ i analiza 28.08.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania TES vs EDG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Jednak Top Esports ostatnio znaleźli pogromcę i nawet wygrywając 2-0 na JD Gaming ostatecznie musieli uznać ich wyższość w serii powrotów, gdzie na piątej mapie wydawało się, że TES rozjedzie swoich rywali, ale w pewnym momencie kompletnie się pogubili i dali wrócić rywalom do mapy i ostatecznie przegrali te spotkanie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

EDward Gaming z kolei po porażce na Top Esports spadło do dolnej drabinki, w której bez większych problemów poradzili sobie z LNG Esports i to było trzecie bardzo przekonujące zwycięstwo w tych play offach letniego splitu oraz utwierdzają mnie w przekonaniu, że Mistrzowie Świata złapali świetną formę we właściwym momencie.

Patrząc na ich ostatnią serię best of five jasno można stwierdzić, że czeka nas kolejny epicki bój, w którym żadna z drużyn nie odpuści drugiej nawet przegrywając o 10 tysięcy złota na mapie i już oglądanie tej serii to wielka wygrana, ale wydaje mi się również że poszczególne mapy będą trwały powyżej 33 minut i te czasy gry w LPL ewidentnie się wydłużają dlatego też pierwsza mapa na 'wybadanie’ na 80% potrwa więcej czasu.

SpotkanieTypKursBukmacher
Top Esports vs EDGover 33 minut pierwsza mapa1.84STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Top Esports vs EDward Gaming typ i analiza 28.08.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj