Top Esports vs JD Gaming typ i analiza 26.08.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W piątek dojdzie do małego finału w chińskim LPL i zmierzy się w nim Top Esports, które jako czwarta drużyna na świecie zapewniła już sobie udział w mistrzostwach świata i JD Gaming, które jest właściwie o jedno zwycięstwo od zapewnienia sobie takiego awansu bez względu na to czy wygrają z TES, czy ewentualnie z EDG.

Top Esports vs JD Gaming typ i analiza 26.08.2022r. - piątek.
Top Esports vs JD Gaming typ i analiza 26.08.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania TES vs JD.

Aktualne kursy bukmacherów:

Tes Esports by dostać się do małego finału musieli stoczyć zaledwie jedną serię best of five, ale za to pojedynek na EDward Gaming był naprawdę fantastyczny i obie drużyny pokazały że są w wielkiej formie i nie tylko chcą wygrać split w Chinach, ale powalczyć o najwyższe cele w Mistrzostwach Świata.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

JD Gaming z kolei na scenie pokazali się również tylko raz, lecz ich przeprawa była całkowicie odmienna, bo nie licząc pierwszej mapy to kompletnie przejechali się po LNG Esports dominując ich od pierwszych minut na mapach drugiej i trzeciej. Na pewno duży plus dla nich to fakt, że nie musieli pokazywać zbyt wielu draftów.

Osobiście spodziewam się kolejnej kosmicznej rywalizacji, która wielce prawdopodobne może potrwać nawet i pełne pięć map, ale jednak w ostatecznym rozrachunku minimalnie lepsza okaże się formacja Top Esports. To jak potrafią prowadzić walki drużynowe i odwracać losy map w tym sezonie jest genialne i wydaje mi się, że obecnie są najmocniejsi na świecie i na 75% awansują do wielkiego finału letniego splitu.

SpotkanieTypKursBukmacher
TES vs JD11.82STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Top Esports vs JD Gaming typ i analiza 26.08.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj