Top Esports vs LNG Esports typ i analiza 29.07.2023r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już w sobotę poznamy najlepszą trójkę w chińskiej lidze LPL w grze League of Legends, a o awans do niej powalczą zespoły Top Esports, oraz LNG Esports, czyli drużyny, które w sezonie zasadniczym zajęły odpowiednio 4 i 3 miejsce, a w samej lidze w Play Offach mimo wielu pięciu serii nie doszło do znaczących sensacji.

Top Esports vs LNG Esports typ i analiza 29.07.2023r. - sobota.
Top Esports vs LNG Esports typ i analiza 29.07.2023r. – sobota.

Typ i analiza spotkania TES vs LNG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Top Esports ostatni swój pojedynek przegrało z Bilibili Gaming 1:3, ale w tamtym starciu nie byli faworytami, a i tak byli naprawdę blisko do doprowadzenia do piątej mapy, ale jednak Elk na Xayah okazał się ścianą nie do przejścia i faworyci do wielkiego finału ostatecznie okazali się lepsi od TES.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

LNG swój ostatni mecz również przegrało, a ich pogromcami okazało się JD Gaming choć na pewno napsuli dużo krwi zwycięzcom MSI, bo doprowadzili do piątej mapy w której jednak faworyci nie dali im dużo pola do popisu i zasłużenie awansowali do małego finału, ale jednak formacja z Tarzanem czy Galą pokazała kawał dobrej Ligi Legend.

Myślę, że czeka nas kolejna świetna i całkiem możliwe, że długa seria, w której rozegrane zostanie pełne pięć map, w której zadecydują detale i dlatego też kieruję się w stronę LNG, bo uważam, że Scout oraz Gala znajdują się w lepszej formie niż Rookie oraz JackeyLove, a w tej mecie zarówno środkowa alejka jak i strzelający mogą nieść swój zespół i zarówno Scout oraz Gala powinni ponieść LNG do kolejnego zwycięstwa.

SpotkanieTypKursBukmacher
Top Esports vs LNG Esports21.56STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Top Esports vs LNG Esports typ i analiza 29.07.2023r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj