Top Esports vs Royal Never Give Up typ i analiza 09.07.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przed nami naprawdę interesująca sobota w grze League of Legends, a zdecydowanie hitowym spotkaniem będzie pojedynek pomiędzy TES i RNG w chińskiej lidze LPL, a więc zdecydowanie najtrudniejszej lidze na świecie. Samo spotkanie będzie bardzo ważne dla obu ekip, które na koniec sezonu mogą bezpośrednio z sobą rywalizować o miejsce w tabeli.

Top Esports vs Royal Never Give Up typ i analiza 09.07.2022r. - sobota.
Top Esports vs Royal Never Give Up typ i analiza 09.07.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania TES vs RNG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Royal Never Give Up z racji grania i wygrania MSI letni sezon rozpoczęło trochę później i do tej pory rozegrali zaledwie piec spotkań, gdzie niektórzy mają już ich osiem i można powiedzieć, że ich spotkania dostarczają masę emocji, bo dopiero ostatnio pokonali Ultra Prime 2:0, a tak za każdym razem były trzy mapy i jedna porażka na niepokonane Victory Five.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Co do Top Esports pisałem ostatnio analizę, gdy grali z Weibo, gdzie stawiałem na ich wygraną, a sam mecz skończył się ich wygraną 2:1, gdzie pokazali naprawdę świetne walki drużynowe i powroty na mapach z wielkich strat w złocie. Widać, że są w formie i Knight gra niezwykle ofensywnie w momentach, gdzie czuje że może.

Wszyscy miłośnicy Ligi Legend nie mogą doczekać się pojedynku Knight vs Xiaohu, ale również na dolnej alei JackeyLove vs GALA zapowiada się imponująco. Obie drużyny preferują ofensywny styl gry, a taka gra ma swoje plusy i minusy, bo zwykle nie wybacza błędów. Dlatego też sądzę, że w pierwszych dwóch grach jedna z ekip zrobi sobie trochę przewagi i powoli będzie ją snowaballować i wszystko rozstrzygnie się na mapie trzeciej.

SpotkanieTypKursBukmacher
TES vs RNGover 2.5 map1.90STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Top Esports vs Royal Never Give Up typ i analiza 09.07.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Miesiąc zakończymy fantastycznym spotkaniem, bo na takie zapowiada się wielki finał Ultraligi, w którym zmierzą się obrońcy tytułu Zero...

Typy na dzisiaj