Toronto Raptors vs Boston Celtics typ i analiza 29.03.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dla zawodników z Bostonu niemożliwe raczej nie istnieje. Ich seria dwudziestu dwóch wygranych w dwudziestu pięciu spotkaniach sprawiła, że to obecnie oni są liderami konferencji wschodniej, choć w połowie sezonu nawet nie byli w połowie stawki. Z kolei długo trzymające się w pierwszej trójce Toronto obecnie spadło aż na szóstą pozycję.

Toronto Raptors vs Boston Celtics typ i analiza 29.03.2022r. - wtorek.
Toronto Raptors vs Boston Celtics typ i analiza 29.03.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Raptors vs Celtics.

Aktualne kursy bukmacherów:

Tatum wszedł na wyższe obroty i pociągnął za tym cały Boston, który od końca stycznia przegrał trzy spotkania, w tym dwa naprawdę minimalnie punktem z Detroit oraz trzema z Dallas. Szczególnie zawdzięczają to świetnej defensywie (najlepsza w lidze), oraz drugie miejsce pod względem bloków i czwarte pod względem zbiórek sprawiają, że są naprawdę ciężką do grania ekipą.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Toronto pod tym względem jest troszkę bez jajeczne, bo ani w ataku ani w obronie nie są jakąś topową drużyną i się nie dziwię, że ich wyniki potrafią falować. Na początku marca dwukrotnie ograli Neets, by zaraz w domu przegrać z Detroit oraz Orlando i gra bardzo mocno opiera się na Siakamie oraz VanVleecie, którego w tym meczu może zabraknąć.

Podobnie zresztą jak Tatuma, który miał dostać wolne, ale po drodze wypadł Horford przez sprawy osobiste i całkiem możliwe, że wolne Jaysona się lekko opóźni. Dziś jedno jest pewne – obie ekipy pójdą na noże i nawet jak Boston ma przewagę w obronie to jednak Raptors ma przewagę własnej hali choć wątpię żeby jedna lub druga drużyna wygrała tu wysoko, więc daję +5.5 punktów na gości.

SpotkanieTypKursBukmacher
Raptors vs Celtics2 (+5.5)1.81Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Toronto Raptors vs Boston Celtics typ i analiza 29.03.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj