Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers typ i analiza 06.11.2021r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Drugie i ostatnie spotkanie na dzisiejszą noc i tym razem przenosimy się do Kanady, gdzie w Toronto miejscowi Raptors podejmą Cleveland Cavaliers i na dziś wybrałem zestaw drużyn ze wschodu choć te szczerze trzeba przyznać dużo mniejszego kalibru.

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers typ i analiza 06.11.2021r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Raptors vs Cavs.

Aktualne kursy bukmacherów:

Toronto po bardzo słabym początku sezonu przebudziło się i nawet wciąż bez Siakama potrafili wygrać pięć spotkań z rzędu i przesunąć się na czwarte miejsce w lidze, a zawdzięczają to dużej zespołowości, bo ich lider Fred VanVleet notuje statystyki zaledwie na poziomie 18.8 pkt, 5.2 zb, 7.2 asysty na mecz.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Ostatnim czasem zostałem wielkim hejterem Cavs, a oni jak na złe w wiadomy tylko dla siebie sposób wyciągają spotkanie za spotkaniem i po dziewięciu meczach notują dodatni bilans 5-4 grając wciąż bez Kevina Love, a i poza składem jest Lauri Markkanen tylko on pauzuje przez koronawirusa.

Już raz proponowałem w tym miesiącu double double Jarretta Allena, ale tym razem bukmacherzy połapali się w kursach wystawiając maksymalnie @1.50 na taki typ. Jednak dziś wchodzę tylko w over 13.5 punkta Allena, który dziś będzie górował swoimi warunkami fizycznymi i będzie miał około 5 centymetrów przewagi nad najwyższym zawodnikiem Raptors i aż 7 centymetrów nad najwyższym starterem tego zespołu. Jarret pod nieobecność Love i Markkanena oddaje średnio 13-15 rzutów plus aż dziewięciokrotnie staje na linii rzutów osobistych notując 24 punkty na mecz. Linie na niego wciąż są bardzo niskie i 13.5 punktów powinien pokrywać nawet przy średnim spotkaniu w jego wykonaniu, a na ten typ dam 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Raptors vs CavsJ.Allen over 13.51.85Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers typ i analiza 06.11.2021r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj