Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers typ i analiza 06.11.2021r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Drugie i ostatnie spotkanie na dzisiejszą noc i tym razem przenosimy się do Kanady, gdzie w Toronto miejscowi Raptors podejmą Cleveland Cavaliers i na dziś wybrałem zestaw drużyn ze wschodu choć te szczerze trzeba przyznać dużo mniejszego kalibru.

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers typ i analiza 06.11.2021r. - sobota.
Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers typ i analiza 06.11.2021r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Raptors vs Cavs.

Aktualne kursy bukmacherów:

Toronto po bardzo słabym początku sezonu przebudziło się i nawet wciąż bez Siakama potrafili wygrać pięć spotkań z rzędu i przesunąć się na czwarte miejsce w lidze, a zawdzięczają to dużej zespołowości, bo ich lider Fred VanVleet notuje statystyki zaledwie na poziomie 18.8 pkt, 5.2 zb, 7.2 asysty na mecz.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Ostatnim czasem zostałem wielkim hejterem Cavs, a oni jak na złe w wiadomy tylko dla siebie sposób wyciągają spotkanie za spotkaniem i po dziewięciu meczach notują dodatni bilans 5-4 grając wciąż bez Kevina Love, a i poza składem jest Lauri Markkanen tylko on pauzuje przez koronawirusa.

Już raz proponowałem w tym miesiącu double double Jarretta Allena, ale tym razem bukmacherzy połapali się w kursach wystawiając maksymalnie @1.50 na taki typ. Jednak dziś wchodzę tylko w over 13.5 punkta Allena, który dziś będzie górował swoimi warunkami fizycznymi i będzie miał około 5 centymetrów przewagi nad najwyższym zawodnikiem Raptors i aż 7 centymetrów nad najwyższym starterem tego zespołu. Jarret pod nieobecność Love i Markkanena oddaje średnio 13-15 rzutów plus aż dziewięciokrotnie staje na linii rzutów osobistych notując 24 punkty na mecz. Linie na niego wciąż są bardzo niskie i 13.5 punktów powinien pokrywać nawet przy średnim spotkaniu w jego wykonaniu, a na ten typ dam 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Raptors vs CavsJ.Allen over 13.51.85Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers typ i analiza 06.11.2021r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj