TT Gaming vs EDward Gaming typ i analiza 01.07.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy lipiec i po świetnym czerwcu mam nadzieję, że utrzymam formę i oczywiście na start przenosimy się daleko na wschód, a dokładnie do Chin i do ligi LPL, w której nieubłaganie zbliżamy się do połowy splitu, a więc każdy kolejny pojedynek będzie dużo ważniejszy i pojedyncze punkty będą mogły decydować o awansie do play offów.

TT Gaming vs EDward Gaming typ i analiza 01.07.2022r. - piątek.
TT Gaming vs EDward Gaming typ i analiza 01.07.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania TT vs EDG.

Aktualne kursy bukmacherów:

TT Gaming zgodnie z przewidywaniami okupuje dolną część tabeli i raczej to się nie zmieni, bo jak na ten skład to i tak wynik 1-3 i 3-6 w mapach jest według mnie ponad stan. Z tym rosterem walka o dwunaste miejsce byłaby sukcesem, a jak wiadomo TT na wiosnę było najgorszą drużyną w lidze.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

EDward Gaming z kolei na pięć pierwszych spotkań wygrało cztery, ale według mnie dość wolno wchodzą w letni split choć akurat temu się nie dziwie, bo druga część sezonu jest zdecydowanie ważniejsza, a ewentualny brak awansu na mistrzostwa by był dużą porażką, bo w końcu w tym samym składzie rok temu te mistrzostwo zdobyli.

Mimo, że EDG jeszcze nie jest w topowej formie to już pokonali bardzo mocne Weibo Gaming czy też Bilibili Gaming i wyglądali już w tych spotkaniach naprawdę solidnie, bo jednak pewnych schematów w grze makro się nie zapomina. Wydaje mi się, że właśnie pod tym względem jest tak kolosalna różnica, że jak TT nie znajdzie 4-5 zabójstw w pierwszych 15 minutach to raczej dość łatwo przegrają dwie mapy i serię 0:2 na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
TT vs EDG0:21.52STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

TT Gaming vs EDward Gaming typ i analiza 01.07.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj